Jump to content

soft navigatie


peteru
 Share

Postare recomandată

cine ma poate ajuta si pe mine cu softul navigatie ptr modelul din link:http://www.witson.ro/dvd-auto/dvd-witson/dvdwitsonVW_SEAT%20W2-D720V.htm ???

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

functioneaza co orice kit de igo la rezolutia de 480x234. Daca poti trece pe la mine la atelier te ajut cu placere. Sa ai la tine un card sd de 2GB.

LE: am vazut dupa ...esti din Ploiesti. Anyway daca poti trece pe la mine ramane valabil :dry:

Modificat de Akaiu07
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...

salut crezi ca poti sa i-mi pui si mie un soft nou pe o navigatie kramer g6 ? 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 6 months later...

Caut CD navigatie pr. RNS 310 doar sa schimb limba din germana in engleza.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Revin cu o specificatie CD-ul este RNS 300

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eroare pe navigatie cand ii dau pentru gps "unable find hbs.txt ".. Stie cineva de ce ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ce model de navigatie Rugbystul13?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

lipseste HBS.txt de pe sdcard ,din cate  am citit pe net acest fisier spune aparatului ce aplicatie sa ruleze

 

Quote

 

 

I've got TomTom running on my unit :-). With mine on the SD Card there is a file called HBS.txtwhich tells the device which application to run. The file needs to be read only. 

descarca cele doua fisiere si editeaza-le ,dupa cate observ HBS.txt are calea catre navigatie

sterge terminatia.txt la maplaunch.ini

 

dupa ce pune cele doua fisiere pe card sa le faca read only

 

 

 

HBS.txt

maplaunch.ini.txt

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am si eu un touran din 2005 , motor 1,9 140 cp , si am navigatie varianta cu tele pe mijloc , adica varianta de navigatie cu CD , dar nu ma lasa cand bag cd-ul de la navigatie , imi spune "wrong cd" sau "cd read error" tin sa mentionez ca am cumparat acest cd de la lictiatie si nu mi-a dat si un anumit cd de deblocare , daca m-ar putea ajuta cineva , as fi foarte recunoscator

 

Am : RNS MFD 2

 

Sau daca poate cineva sa imi faca copie dupa cd-urile de navigatie ale lui , as fi foarte recunoscator , ca trebuie sa plec urgent in germania , si in oras nu am gasit nimic , iar pe net iti vin foarte greu in cateva zile bune .. :(

Modificat de Shooty
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cred ca am eu cd de navigatie. Deci tu ai varianta cu cd blank nu cu dvd corect?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cd blank e cd gol, nescris. E posibil sa aiba navi cu cd in loc de dvd, chestia e ca originalele nu se prea pot copia decat cu metode speciale si pe cd-uri cu suprafata albastra, care sunt greu de gasit. Cel mai simplu o navigatie dedicata pna ca o poti lua ieftin, Pentru mfd 2 e fiecare tara pe cate un cd, ori major roads europe pe 1 cd insa e fara amanunte.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

deci se poate face ceva la mfd 2 cu cd sa navigam si noi frumos sau trebuie data jos si la vanzare si luata alta aftermarket

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

sau faceti cheta si cumparati original.......si apoi va faceti copii.....e plin netu de tu

toriale despre cum se fac copiile....

Modificat de Ujio
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pai daca nu are si romania ce ne trebuie altceva

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Merg scrise pe cd Verbatim. Pentru Romania e varza mfd 2 cu cd. Cel mai bine oro Rns 510 sau clone rns. Eu am clona de ceva vreme si e ok.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...

Nu exista cd pentru Ro doar citeva drumuri principale pe Romania la varianta de MFD 2 cu cd

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

Cineva pe Brasov care se ofera sa faca personal instalarea pe card a unei harti noi? Contracost bineinteles

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Acelas Macrom...nu am reusit sa i le actualizez singur

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Multumesc pt. ajutor, am rezolvat cu un CD original modificarea meniului din germana in engleza

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • vdragos a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!