Jump to content

Stikere vwforum


voinea
 Share

Postare recomandată

  • Administrator

m-am uitat azi pe pozele de la parada broscutelor de anul asta.

Frumos ce am vazut.

Chiar am selectat pozele cu cativa membrii care poarta stikerul cu sigla vwforum.

http://www.rainbunny.go.ro/images/IMG_1467.jpg

http://www.rainbunny.go.ro/images/IMG_1555.jpg

http://www.rainbunny.go.ro/images/IMG_1492.jpg

astept cu interes cereri de stikere pentru alte masini. Pacman s-a oferit ca mai produce si el niste stikere. Domnilor, hai sa ne mobilizam sa fie la orice broscuta si o siglutza.

Va multumesc si la mai multi.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

spre rushinea mea inca nu am vorbit de stickere.... o sa incerc sapt. asta.... dupa care o sa le impart la lume.... cele pe care le-am avut de la dragosh sunt lipite TOATE :study: ....pe broscutze.... oricum.... la parada au fost citziva sposori "vizibili": blaupunkt, sava, bosch, R21 si... VWFORUM :bounce: (asta dupa stikerele de pe mashini :study: )

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

vreau si eu unu... da' nu stiu acum cum sa fac sa primesc si eu

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Administrator

cred ca stiu eu cum. cumnatul meu e student in Craiova. Cand ma vad cu el ii dau 2-3 stikere si-mi dai un nr de telefon si te anunt cand il are. Eu iti dau nr lui de tel si il suni/te suna va vedeti in Craiova et voila :study:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

super :ok: ... ca la parada broscutelor eu am fost cu 2-u :12: si oricum trebuiau puse pe brotaci :study: nu pe sacoul meu :study:

tel. meu era trecut pe undeva :salut: , da' oricum e 0740200895 :salut:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 months later...
cred ca stiu eu cum. cumnatul meu e student in Craiova. Cand ma vad cu el ii dau 2-3 stikere si-mi dai un nr de telefon si te anunt cand il are. Eu iti dau nr lui de tel si il suni/te suna va vedeti in Craiova et voila :)

cumnatul asta al tau nu serveste deloc la facultate? :)

hai ca broscuta mea deja face km prin oras :ok: ....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Administrator

pai da-mi un nr de telefon si o sa-i dau peste 2 saptamani cand ma vad cu el stikerele.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

tel. meu era trecut pe undeva :) , da' oricum e 0740200895 :)

:12:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

si eu voiesc ..........vreau sa-l pe cel care-l am pe fata cu restrictionat in vwforum.ro...........cit costa si cui ne adresam??

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

si eu vreau.S-ar putea sa ma inscriu la doua!

Haoleu, si eu vreau 2- broasca + gogoshar. :ok:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ca sa nu mai vbim ca mie mi s-au promis stickere de nu stiu cand si nici pana in ziua de azi nu am primit (nici macar prin posta)

:salut: :lol: :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Administrator

pentru ca nici eu nu am momentan (sunt facute dar neridicate de la firma cu ploter cutter). Tu esti cam departe si nu s-a intrevazut nici un drum spre TM. Sper sa ai totusi intr-un viitor (imi dau o bila neagra pentru ca tu mi-ai cerut de mult - am si adresa ta postala dar ca un lenes (ocupat) nu m-am indeletincit sa-ti trimit)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

:salut: no comment - o sa il anunt pe Andi si pe tine cand ajung in BUC. Cat de curand ...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...

in sfarsit am poze cu cele 3 masini din Craiova care au stiker-e cu VWFORUM

- brotacul meu ;)

- un Espero ;)

- o Skoda 120L ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

:scratch:

de unde pot sa iau si eu doua stikere cu VWForum....ca vreau si pe broasca mea....

:salut:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...
  • Administrator

s-au produs stikere noi.

cine este interesat sa ma contacteze cu PM sau telefonic la 021.212.68.42

exista si mici si mari.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...

chiar :-( ... o saptamana cat am fost la Costinesti am vazut o carca de masini VW da' nici una cu stiker :-( :-( , singura cu... a fost Skoda 120L a amicului meu ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

chiar :-( ... o saptamana cat am fost la Costinesti am vazut o carca de masini VW da' nici una cu stiker :-(
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cat costa unul doresc si eu unul daca se poate !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Administrator

nu costa. Se ofera membrilor ... pot sa-ti trimit la PIT STOP TUNING IASI o bucata. vrei ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am fost si eu plecat Brasov,Transfagarasan,Pitesti,dar din cei 1000 de membrii nu am vazut nici o masina cu sticker, :) desi spre marea mea bucurie am vazut ca in zona aia predomina VW-Audi... :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!