Jump to content

Reguli afisare mesaje


MikeRG
 Share

Postare recomandată

Va rog sa bagati fiecare ce mesaj are pe la subiectul corespunzator, sa nu mai gasim masini de vanzare sau piese prin registrul broscuta sau alte subiecte care nu au de a face cu asta... asa va fi mai usor de urmarit!!!

Facem si un subiect de Diverse... adica luat pe aratura cu broasca din creieri... :bounce:

De asemenea va rog ca mai intai sa frunzariti cu atentie toate paginile de topic-uri ale forumului Aircooled pentru a nu crea duplicate ale unor subiecte de discutie. Scrieti in topicurile care corespund problemei ridicate!!!

Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

DOAMNELOR SI DOMNILOR COMBATANTI !

AM RUGAMINTEA, CAND VA VINE SA "SCAPATI" PE ALATUREA SUBIECTULUI, FACETI, VA ROG, UN TOPIC NOU, E MAI USOR DE URMARIT POVESTEA ASA.... (de ex. a inceput o discutie interesanta despre aprinderi electronice la Digital World, de ce sa nu fie o discutie separata pe tema asta, unul mai adormit poate sa uite in care topic era, si sa o caute pe la Anvelope, sau pe la Type 3 - avand in vedere cine este "jupanul" subiectului .... :bounce: )

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 years later...

Am semnalat pe PM moderatorilor aircooled o mica problema: anume, daca nu esti logat ca membru, nu poti vedea sectiunea Vinzari/Cumparari. Nu mi se pare corect, deoarece acest fapt limiteaza numarul de potentiali clienti ai oricaruia dintre noi care am dori sa vindem sau sa cumparam ceva. Mi s-a parut corect cind s-a luat masura asta la sectiunea No comment unde se afla "meciurile" dintre unii membri

N-as mai fi scris si aici, dar acum am constatat ceva si mai nepotrivit: sectiunea "No comment" e de fapt "la liber" si oricine poate vedea "spalarea de rufe" din ograda aircooled.

Cred ca ar trebui reglementat.

Modificat de Osi
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

N-as mai fi scris si aici, dar acum am constatat ceva si mai nepotrivit: sectiunea "No comment" e de fapt "la liber" si oricine poate vedea "spalarea de rufe" din ograda aircooled.

Cred ca ar trebui reglementat.

Pai asta e si ideea... si e alegerea fiecaruia sa se faca de cacao sau nu in public, indiferent ca e aicooled sau nu, bunul simt nu e legat de ce masina ai.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

mda.. si eu zic ca osi are dreptate... adica vinzari c/cumparat ar etrebui sa fie "la liber" .. iar cafeneaua doar pt useri..... si ma gindesc 1 pic mai departe... ca sa nu fie incurajata "aflarea in treaba".... la cafenea ar trebui sa posteze userii cu x luni vechime, cu warning sub x % sau ceva de genu' asta..

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu militez pentru egalitate intre catei si dulai. Adica sa posteze cine vrea, unde vrea, cu conditia sa nu incalce regulamentul. Daca il incalca, fie ca are o zi vechime, fie ca e patriarh sau parinte fondator :scratch: , sa fie luat de jandarm si dus la sectie. Orice alta restrictie, in afara celor prevazute de regulament si de autocontrol, anuleaza ideea de forum. Parerea mea. :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

mda.. si eu zic ca osi are dreptate... adica vinzari c/cumparat ar etrebui sa fie "la liber"

e tardiv...de azi dimineata aria e vizibila ptr. oricine. Nu pot posta insa oaspetii

si ma gindesc 1 pic mai departe... ca sa nu fie incurajata "aflarea in treaba".... la cafenea ar trebui sa posteze userii cu x luni vechime, cu warning sub x % sau ceva de genu' asta..

chestia asta e deja pe aria "Off topic " a forumului

Modificat de RaduI
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!