Jump to content

O poza daca se poate


C.T.C.
 Share

Postare recomandată

Rosia mea :banghead:

post-698-1187459110_thumb.jpg

Modificat de codres_ali
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 2,7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • iZOTOPE

    152

  • C.T.C.

    131

  • 88BLR

    121

  • eugen_zim

    106

asta este printesa mea...mancaias bujiile ei de masina :)

si apropo este de vanzare. dupa anu nou vreau sa o vand...poate este cineva interesat ....an 90', 190.000 km are masina, motorul schimbat vara asta de la 1.6 la 1.8 120CP motorul adus din germania. schimbat in vara disc ambreiaj nou, toba noua, cauciucuri fata acum 2 sapt, filtru benzina, filtru ulei + ulei acum 1 sapt,bucse acum 2 sapt, calorifer schimbat, cdplayer aiwa model 2004, statie, subwoofer infinity, inchidere, alarma, trapa, jante 14'. pret 2.500E nedisc. sau masina +diferenta mea. de ex. un golf 3 si dif daca vrea cineva asa la schimb + diferenta o las la 2.100E.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

De ce este ex, omule, ca arata super?

Apropo, tu ai facut-o asa sau ai cumparat-o facuta?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

E cel mai frumos mk 2 de la noi si ar mai fi si reprezentantul nostru din Bucuresti ( Stefan R W N )

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

E cel mai frumos mk 2 de la noi si ar mai fi si reprezentantul nostru din Bucuresti ( Stefan R W N )

Merci mult eugen , si mie imi place mult de tot fosta masina a lui golf II am innebunit la prisma cand am vazut-o......l-am si sunat ca era de vanzare dar era mult peste ce bani aveam eu..... :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

De ce este ex, omule, ca arata super?

Apropo, tu ai facut-o asa sau ai cumparat-o facuta?

pt k din pacate de 2 luni lam vandut....am facut totul de la 0 la ea....era un simplu golf cl rabbit...am inceput de la 700 euro

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

sal...e super masina , pacat ca ai vandut-o...de curiozitate, cu cat ai vandut-o?

cu deschiderea cum ai facut?ai gasit o telecomanda cu mai multe butoane? iarna cum te descurcai cu deschiderea portierei?am si e cu 4 si am vrut sa imi pun dar mi sa spus ca nu merge pe 4 usi.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

sal...e super masina , pacat ca ai vandut-o...de curiozitate, cu cat ai vandut-o?

cu deschiderea cum ai facut?ai gasit o telecomanda cu mai multe butoane? iarna cum te descurcai cu deschiderea portierei?am si e cu 4 si am vrut sa imi pun dar mi sa spus ca nu merge pe 4 usi.

sa vandut cu 4500 fara jante....deschiderea a fost doar pt usa soferului...restul din interior :) ...iarna nam avut probleme niciodata cu toate k o tineam afara...daca ai grija de cheder nu o sa ai probleme...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Aste e fosta mea masina :D dar care din pacate a trebuit sa o "marit"

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

prima mea poza cu masina o pun si pe forum . nu am reusit sa o spal ,dar voi incerca sa fac poze si cu ea curata

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@zvan

ai reusit sa te tii de cuvant si sa postezi.....nu multi se pot lauda cu asta :)

Modificat de Bizonul
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ehh, de mult vreau eu sa pun o poza dar daca cobor in fatza blocului cu aparatul de fotografiat mai zic vecinii ca sunt nebun . cu ocazia inalnirii de iarna vwforum din iasi am reusit si eu ,dar sper sa pot face mai multe atunci cand o spal.

:) promit k o sa ajung si la o intalnire vwforum in buc sau chiar la una mk2, cu ocazia asta as putea si eu sa m amai uit prin stanga-dreapta poate mai pun si eu cate ceva pe masina

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pe micutza mea ati vazut-o in filmuletzele cu drifturile pe zapada :) , nu e cine stie ce, stock deocamdata, dar usor usor o sa ajunga ea la standardele visurilor mele :)

http://vwforum.ro/index.php?showtopic=9755

Modificat de iZOTOPE
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

frumos , frumos :D , ;) @Crazy Golf, am vazut filmuletzu cu golful tau (cred ca de la ultima voastra intalnire), apropo, ce ai modificat la motor sa scoata flacari :D ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

:offtopic: Mah sa ziceti si voi o vorba buna la fotografa de serviciu ca a inghetat toata ca sa ne faca pe noi inclusiv pe mine fericiti ! :D

Modificat de G60
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ai dreptate :offtopic: , nu stiu cum de am omis noi sa-i multumim prietenei tale care a stat pe trapa sa ne faca poza la toti.

Miiii de multumiri :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

aveti dreptate fratilor, mii de multumiri la ce frig era afara,a fost un gest de respectat

cat despre motor,frate izotope nu am modificat absolut nimic

Modificat de Crazy Golf
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

prima poza e jukaria mea..si a doua poza...visul meu:))

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Felicitari tuturor pentru masinutzele cu personalitate...pun si eu cateva poze cu "WOODY" :offtopic:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!