Jump to content

probleme cu telecomanda


cristian.t
 Share

Postare recomandată

Daca poate cineva sa ma ajute in sensul ca pe masina mea polo din 2000 diesel, am un sistem de inchidere centralizata marca Meta system M500 RC care avea telecomanda separata. Din cauze obiective telecomanda s-a defectat iremediabil.Drept urmare incerc sa cumpar o telecomanda care sa fie compatibila cu masina si nu stiu unde pot apela. Daca cineva stie si vrea sa ma ajute, va rog email la adresa yo2cko@yahoo.com.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

in primul rand completeaza-ti si tu locatia, sa stim si noi de unde esti si unde te putem indruma. in al doilea rand, sistemul a venit montat pe masina sau l-ai montat tu? sistemul de centralizata avand in vedere ca nu este OEM ci este montat ulterior, slabe sanse sa gasesti telecomanda pentru el. daca era al masinii se putea interveni asupra lui sau inlocui ceva.dar asa, tind sa cred ca numai un alt kit de inchidere centralizata te mai poate ajuta

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Salut

as fi si eu interesat sa imi montez un sistem de deschidere prin telecomanda si nu stiu ce trebuie cumparat ...sau facut !!! Mentionez ca masina mea are inchidere centralizata cu deschidere din cheie !!!

Multumesc!!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Un sistem de chei briceag aftermaket - cea mai ieftina varianta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Imi poti recomanda un producator ...un magazin ceva???

Ms!!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu, toate sunt cam aceeasi treaba - baga un search pe Google - modul cheie briceag

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!