Jump to content

DTH AUTO - Service complet


coexist
 Share

Postare recomandată

azi am facut revizia + schimbat distributia + placute frana fata + bucse fata la un vw polo. foarte multumit de preturi si calitate servicii. recomand

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • coexist

    61

  • Laurentiu_LWR

    6

  • ANdi B.

    4

  • sarbul

    3

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 4 weeks later...

Preturi foarte bune la piese OEM si aftermarket! Incercati si nu veti fi dezamagiti.

Modificat de coexist
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut ,

Pt wvwzzz3cz6e055840 - un set de amortizoare Oem + flanse amortizoare + rulmentii aferenti se poate ? (pe PM deoarece nu apuc sa intru des pe forum)

Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Pentru masina din semnatura cat ma costa reparatia unor zgarieturi datorate copiilor netinuti sub observatie si pisicilor din curtea blocului ?

Multumesc !

Modificat de moesis
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am si eu aceeasi problema pe care o reclama mai multi posesori de vw , si anume , cliamtizarea merge cateodata cum vrea ea, baga fierbiente cand este pe AC, pe recirculare merge tot asa cat considera de cuviinta dupa care decuplaeaza.

Am inteles din mai multe topic-uri ca ar fi de vina in prima faza motorasele V68,V164.

ma puteti ajuta ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Va putem ajuta cu siguranta. . Este o problema comuna, intr-adevar, dar trebuie sa vedem si noi despre ce este vorba inainte de a da un verdict.

Multumim.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am şi eu o curiozitate pentru membrii formului care au folosit serviciile de tinichigerie/vopsitorie de la DTH. Nelegat de preţ şi de ce şi cum se decontează, cum e calitatea lucrărilor?

Am avut experienţe extrem de neplăcute cu vopsitorii de la PBN până la vopsitorii de cartier "recomandate", problema comună este că nu dau suficente straturi de vopsea/lac sau nu o ţin suficient in cuptor rezultalele invariabil fiind că sare literalmente vopseaua de la pietricele, până la, in unele cazuri, zgâriat cu unghia.

Caut de ceva timp o vopsitorie mai serioasă şi mă întrebam cum e DTH.

Mulţumesc anticipat pentru răspunsuri

Modificat de suciu
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare,

Ma bucur sa aud numai de bine despre un service, pentru ca cu totii cred ca am avut unele experiente neplacute cu masinile duse la service.

Asadar, am vazut cateva posturi mai in urma ca ofereati o verificare gratuita pentru luna iunie.

As fi interesat sa stiu, daca lansati si o "verificare/pregatire de iarna", nu neaparat gratuita, dar cu unele discounturi.

M-ar interesa lichidele, masurarea incarcarii bateriei si ce mai stiti voi ca ar trebui sa nu scapam din atentie iarna.

Am ales aceasta metoda de contact si nu PM pentru ca sunt convins ca nu sunt singurul interesat de aceste servicii.

Multumesc anticipat pentru raspuns.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

the_punkreas2003

@suciu: avand in vedere ca Dragos si-a vopsit cateva elemente la Q7 dupa ce a fost complet nemultumit de alte vopsitorii eu zic ca face treaba buna.

Ca informatie pt colegii de forum: pana in momentul de fata nu am gasit piese mai ieftine ca la DTH. Indiferent de ce am cautat. Recomand cu mana pe inima atat DTH Auto Service cat si omul din spatele afacerii, Dragos!

Respect!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

adica patronul si-a revopsit in serviceul lui si de aici rezulta treaba buna?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@CipBaltag: ne-am gandit deja la acest lucru, dar vom lansa oferta incepand cu 1 noiembrie. Multumim oricum pt sugestie.

@the_punkreas2003: mulumim frumos pt recomandare.

@Hudrea: am vopsit Q7-le asa cum vopsim orice alta masina. Avem o echipa cu foarte multi ani de experienta in spate si de aceea avem curajul sa infruntam orice provocare primim. Si am primit destule pana acum. Iar Q7-le este un model pt ca oricine sa vada calitatea lucrarilor noastre. Vopsim cu Glasurit care spun eu ca nu mai are nevoie de nici o prezentare.

Multumim si va asteptam!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

inca o revizie (lichide, filtre, discuri, placute, bujii ...) ... de data asta la un vw meu ... foarte multumit de servicii si pret ... recomand!

pt Dragos: sa o tineti tot asa!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Multumim frumos pt recomandare!

Niciodata nu vom cobori standardele. Intotdeauna vom tinde catre mai bine.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

As dori o oferta pentru un schimb de ambreiaj la masina din semnatura. Piese + manopera. As dori sa specificati si firma producatoare. Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ca sa scap de "greierii" si "pocniturile" din habitaclu, sunt nevoit sa schimb "motoras" clima dreapta. Va intreb cat costa acest ansamblu cu mototras cu tot cu manopera ?

VIN: WVWZZZ3CZ7E133988

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Salutare,

Am citit cu mare atentie si placere tot acest thread.

ma bucur ca exista si service-uri si oameni ca voi.

INtrebarile mele: Cat ma costa manopera la schimb placute de frana fata+ spate la octavia 2 din semnatura.

si voiam sa mai intreb daca aveti cumva si stand de verificare amanuntita suspensie. ( am impresia ca mi s-a inmuiat cel putin un amortizor)

multumesc frumos

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Buna ziua.ma intereseaza pretul pentru o revizie cu schimb ulei filtre aer polen combustibil , schimb lichid frana(ATE model SL 6) dar si verificarea antigelului.Pot veni cu uleiul meu?masina este skoda tour 1,9 tdi pd 101 cp.axr 2008

Modificat de micutu6666
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!