Jump to content

probleme geamuri electrice


aurelius74
 Share

Postare recomandată

post-64693-0-37136800-1300366066_thumb.jsalutare... acum 2 luni am intampinat o problema.am lasat geamul jos,vrand sa-l inchid,nu a mai vrut. am verificat sigurantele.totul ok.fiind frig.nu am avut alta optiune decat sa le pun pe direct.intrebarea mea este:exista unpost-64693-0-37136800-1300366066_thumb.j releu sau altceva care le da comanda? a mai intampinat cineva aceasta problema?
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca l-ai pus pe direct,se mai lasa in jos?ia comanda?La mine nu mai mergeau deloc butoanele.Am avut un electrician destept si a dat cu niste degresant pe butoane,pe urma mergeau ca noi!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

un prieten de-al meu a patit asa dar se stricase macaraua.....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut.este o chestie fff ciudata. pus pe direct functioneaza perfect. nu imi permite vremea de afara sa aprofundez cautarea problemei.cum timpul de afara imi va permite o voi face.sper sa gasesc buba

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

din fericire pentru mine am rezolvat repede problema. fostul proprietar a pus o siguranta pe plusul care alimenta geamurile. mai mult mi-a luat demontatul si montatul acelei polite de sub volan si depistarea sigurantei. sa auzim de bine.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...
nita nicolae

salut aceeasi problema am avut o si eu si era de la releul de geamuri

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!