Drujba

VW EOS

Ce parere aveti de VW EOS ?   134 voturi

1. 1. Ce parere aveti de VW EOS ?

• Imi place foarte mult
      72
    • Imi place ceva
      36
    • Asa si asa
      12
    • Nu pre imi place
      9
    • E varza
      5

Conectaţi-vă ori înregistraţi-vă pentru a vota în acest sondaj.

31 postări în acest subiect de discuţie

S-ar vrea continuatorul lui Scirroco / Corrado dupa spusele unora, e un concept cu totul nou, dupa spusele altora, 2/3 golf si 1/3 passat, cert e ca din 2006 va fi disponibil si pentru noi.

Asa ca dati-va cu parerea.

Pe mine personal pozele oficiale m-au cam dezumflat, initial mi s-a parut ceva mai sporty.

Pozele de mai jos sunt cele oficiale, de pe site-ul vw, iar link-ul este catre niste poze care mi-au placut mie. Poate puneti si voi alte linkuri sau poze sa vedem ce a fost si unde s-a ajuns.

0

Distribuie această postare

Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Este superba masinuta!!!Bravo VW in sfarsit un CC!!! :D

0

Link către postare

E o masinuta cu care sa iesi Duminica ca sa te relaxezi un pic. Din ciclul : TT, Z4, SLK.

Ar fi interesant de stiut cam cat va costa. Ar fi pacat sa fie doar o alta masinuta scumpa, de fitze.

0

Link către postare

DA!! Super !! Daca cistig la loto imi iau pe doua culori diferite!! B)

0

Link către postare
DA!! Super !! Daca cistig la loto imi iau pe doua culori diferite!! B)

<{POST_SNAPBACK}>

stai in baza asta :lol: :lol:

0

Link către postare

E o masinuta destul de reusita intr-adevar. Chiar sunt curios la ce pret va ajunge in Romania.

0

Link către postare

probabil undeva la 35-50.000 eurescu :D

0

Link către postare

Sunt fan german prin nastere (1/2 sange "nemtesc") dar sunt un picutz dezamagit de faptul ca mai nou tot ce design-uiesc cei de la VW poarta amprenta mult prea clara a Golf-ului si Passat-ului. Mi-a placut la nebunie Corrado si speram sa faca o masina mult mai agresiv/sportiva. Anyway, in linii mari e draguta si masinuta asta.

0

Link către postare
probabil undeva la 35-50.000 eurescu  :D

<{POST_SNAPBACK}>

pe site-ul lui porsche romania scrie ca cel mai mic pret cip va fi sub 20.000 ;)

0

Link către postare

pai cel mai mic, adica fara nimic, la 20000 cip cred ca nici roti nu are :D ;) :D . Sincer, iti iei masina aia fara jante, oglinzi el/incalzite, geamuri electrice, abs.esp, asr? ;) Da-ti seama cum arata fara jante. Imagineaza-ti un S klasse fara jante ( nici macar nu+ti poti imagina sa nu aiba jante) :(. Eu as aprecia la 35000 DDP ;)

Modificat de godoroja
0

Link către postare

sunt de acord cu alexander. toate seamana intre ele (de exemplu farurile care au bucla aia in partea de jos)

0

Link către postare

Ce bine i-ar sta cu un 3.0 TDI si DSG! :( Ar ruuupe.

0

Link către postare
pai cel mai mic, adica fara nimic, la 20000 cip cred ca nici roti nu are  :D  :D  :) . Sincer, iti iei masina aia fara jante, oglinzi el/incalzite, geamuri electrice, abs.esp, asr?  :D  Da-ti seama cum arata fara jante. Imagineaza-ti un S klasse fara jante ( nici macar nu+ti poti imagina sa nu aiba jante)  :D. Eu as aprecia la 35000 DDP  ;)

<{POST_SNAPBACK}>

Ai sa ramai surprins cate are in standard!!!

0

Link către postare

Pot sa va spun ca Eos-ul este o masina super. Eu de 2 ani am folosit-o ca masina de zi cu zi. Am facut 26.000 km si nu am avut probleme decat cu hardtop=ul si un cablu de la cutia de viteze. In rest, merge ok, arata ok, etc etc etc etc

0

Link către postare

Masina mai mult pentru femei.

0

Link către postare

makavelixxx

pentru replica de mai sus si pentru toate bagarile in seama din seara asta (vezi atasament), ai warning si 10 zile disable posting

Vanatoare de posturi este evidenta

Vanarea de posturi in scopul obtinerii unui alt statut de membru se sanctioneaza cu warning

post-3944-1238788231_thumb.jpg

0

Link către postare

Foarte frumoasa masina. Totusi, parca astept sa vad daca vor lansa macar un face-lift curand fiindca s-au cam pus pe lansat de noutati cei de la VW.

0

Link către postare

Cred ca o sa vina si face lift-ul pentru el. mi-ar placea un bot de scirocco.

0

Link către postare
mi-ar placea un bot de scirocco.

cred ca ar arata super suparata masina cu fata aia, dupaia o confunzi cu ferrari

0

Link către postare

Foarte frumoasa masina asta,dar nu cred ca sunt prea multe pe la noi prin RO.

0

Link către postare

nu sunt...din pacateeeee..... ca uite cum iti mai pica o cutie de viteze si nu gasesti NICAIERI piesa la dezmembrari...offffffffffff . si nu e vorba numai de Romania... masina asta e rara si in Italia si in Germania... everywhere :(( anyway... e o masina frumoasa, 4 girls :rolleyes:

0

Link către postare

Nu ne spune ca nu ai gasit la dezmembrari o cutie de vw golf v.pana la urma e golf v 100% la motoare+cutii.

Brgds

0

Link către postare

pai nu am gasit, cutia are un cod (JYL) iar unde am intrebat nu am gasit o cutie cu acest cod, asa daca ar fi sa ne luam dupa motorizare si anul fabricatiei, as gasi si la jetta si la passat, nu numai la golf V. am inteles ca au sisteme de prindere diferit sau ceva de genu si nu se potrivesc. am dus cutia stricata in buc sa o repar dar nici piesele nu le-au gasit mecanicii :))) ce pot sa spun...sunt o norocoasa. am mai sunat la un centru de dezmembrari din buc si maine o sa vad despre ce e vb, am inteles ca ar avea...doamne ajuta... deja e a 3a luna de cand platesc leasing fara sa folosesc masina :vaidecapulmeu:

Modificat de bubuka
0

Link către postare

Sa intelegem ca mai mult e stricata carcasa in sine,sparta,sau pinioane,angrenaje.

Reprezentanta nu incerci?sau sunt de speriat?

Brgds

0

Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont

• Activi pe această pagină   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.