Jump to content

Door pins cromate


rares v
 Share

Postare recomandată

Vreau pe o skoda octavia I sa caut si sa montez tumburusurile de usi cromate cum sunt manerele. Unde pot gasi in romania, de preferat pe stoc si la un pret decent cele 4 draci. Am folosit goagle dar doar pe siteuri din afara am gasit

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...

Cel mai ieftin gasesti la orice dealer Skoda. Banuiesc ca sunt si identice cu Fabia 1. Cost in jur de 60 ron/4 bucati acum 3 ani :)

Modificat de bebeko
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu sunt scumpe... eu zic ca merita, dar cum se pot monta? Cred ca trebuie sa dai fetele de usi jos, asa e cam aiurea... sau se pot monta altfel, poate prin desurubare?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

NU este necesara desfacerea fetelor de usi. Montajul este foarte simplu si dureaza doar cateva minute. Practic, cu un patent se prinde pinul existent se rasuceste 90 grade si se trage afara. Pinul nou se monteaza invers, adica se introduce la locul lui si se rasuceste 90 grade. Exista si poze explicative in pachet precum si un manson pentru protectie in momentul rasucirii pinului.

Bafta.

Modificat de bebeko
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!