Jump to content

Feedback magazin piese in Bucuresti


Tiesto24
 Share

Postare recomandată

Salut! de curand am pus pe drum broscutza iar multe piese le-am achizitionat de la Bubnoff, preturi mici, piese de calitate si comenzi promte. Recomand cu incredere !!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

:icon_thumright: am vazut si eu magazinul..bine aprovizionat.. si cu ,,noi'' si cu ,,vechi''... :blah:

am vazut ca avea si ceasu' asta..el zicea ca e de karmann..io zic ca e (si) de tip 4..mi se par identice. :rolleyes:

post-1207-0-39605200-1289153540_thumb.jp

post-1207-0-41057200-1289153570_thumb.jp

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

on topic- am tot incercat sa-l sun pe seba- inainte si dupa treaba cu renii... ca am nevoie, MUSAI, maine de cablu de frana mana bus.. nu raspunde!!! si-a schimbat numaru' de telefon sau ce?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

da-i telefon. userul bubnoff de aici de pe forum. Sau mergi pe aleea Capidava, langa podul Fundeni, si e o hala intr-o curte cu multe busuri si broaste (nu mai stiu numarul, dar parca nici nu scrie). E mai bine sa suni inainte sa fi sigur ca are in stoc ce ai nevoie, sau sa afli cat de repede poate aduce.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

langa podul Fundeni,

intr-o curte cu multe busuri si broaste (nu mai stiu numarul, dar parca nici nu scrie).

..pai cine sa le mai stie cate sunt? :icon_cheesygrin: n'a fost scris numarul lor niciodata, le stiam noi cate sunt! :icon_cheesygrin: erau, ultima data vreo 5-6 busuri, si vreo 4-5 broaste...plus doo type3 si un karmann si jumatate. :lol:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

liviu... "dar parca nici nu scrie" - nu iti spune nimic? numarul din propozitie se refera la numarul casei, cladirii, edificiului... nu numarul racitelor cu aer din ograda. curtea cu multe busuri si broaste era pt orinetare tocmai pt motiv ca nu sta scris numarul... :blah_:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

hihihihi. sunt sigur ca s-a prins si liviu si m-a taxat corect. eu am scris fraza, dupa care am completat cu broastele si busurile din curte si nu am mai citit apoi, astfel incat fraza a capatat un alt sens.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Stimabililor, rog domniile voastre sa se hotarasca asupra feedback-ului pe care il acordati lui Liviu/Ratb. :icon_thumright: :biggrin:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!