Jump to content

aveti grija cu urmatoarea persoana !


rtanase
 Share

Postare recomandată

:D ce tarani sunteti :D ... bah...ce sa zic ...omu s`a crizat aseara pe mess ... el e omu cu lectii de viata ...cacaturi d`astea ... se aprinde foarte repede ... ideea e ca de omu nebun sa te feresti ... si incerc sa evit contactul de acum cu el ... chiar omu e putin mai mult nebun ...

Faza cu google ...daca dai pe google : nicorescu victor apoi serci ...apare pe prima pagina intr`al noualea site ``aveti grija cu urmatoarea persoana ! - vwForum.ro `` ...asta cica l`ar fi afectat la banca ...bine...acum ca el nu are de munca...cum dracu s`o fii dus la banca sa ia imprumut nu stiu ... sa minta stie la greu si sa bage strambe ...

In concluzie feriti`va de oamenii dubiosi .

Pt Stancel ...Feriti`va de magarus ....

poza pe google

post-63413-0-18419400-1291803964_thumb.j

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • rtanase

    12

  • bogdanawo

    8

  • KRAKEN

    8

  • MikeRG

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pentru Tănase: Feriţi-vă de aşternutul lui! Să nu care cumva să picaţi în el! :frigbaitata:

Modificat de bogdanawo
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ce tarani sunteti

ȚĂRÁN, țărani, s. m. Persoană care locuiește în mediul rural, având ca ocupație principală agricultura și creșterea animalelor; persoană care face parte din țărănime; sătean. – Țară + suf. -an.

Sursa: DEX '98 | Adăugată de cata | Greșeală de tipar | Permalink

ȚĂRÁN s. sătean, (pop.) român, (înv. și reg.) mojic, poporan, (reg., mai ales în Banat) paur, (fam.) opincar, (peior.) mămăligar.

Sursa: Sinonime | Adăugată de siveco | Greșeală de tipar | Permalink

ȚĂRÁN s. v. câmpean.

Sursa: Sinonime | Adăugată de siveco | Greșeală de tipar | Permalink

a fi țăran / de la țară expr. (vulg.) a fi bădăran / mojic; a fi răuvoitor.

Sursa: Argou | Adăugată de blaurb | Greșeală de tipar | Permalink

sursa: dexonline

ia exprima matale cam la care dintre cele de mai sus ne incadram. nu de alta dar nu toti ne-am nascut si/sau am crescut la oras. si nu toti recunosc ca au origini mai modeste chir daca e asa. uite eu recunosc. asta daca nu cumva consideri tu ca am recunoscut aiurea si tu de fapt ma bagai in alta categorie. tu recunosti?

LE: sa ai originea in mediul rural nu e o rusine. parerea mea.

Modificat de sergiup
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

mda... exact cum ma asteptam. incerca sa inveti pe viitor sa stii sa iti asumi raspunderea vorbelor si faptelor. avand in vedere ca's nascut ieri si la mine tin toate textele si povestile (sau pun botul mai pe intelesul tau) ma voi preface ca te cred.

ciau ma!

Modificat de sergiup
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Bah tanase da fraier mai esti sa nu zic altfel.... pe banca o doare in fix in cur de forum.

Stii replica aia din Filantropica "Ai varsat o lacrima? Ti-am luat banu..." ?

Ai varsat lacrima...

Sau:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

tanase, cat e dobanda?

Depinde cum ma inteleg cu omu ... :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

acuma pe bune, tu ai vazut filmul filantropica? nu de alta, dar frazele citate de colegi din film pica la fix. nu te supara pe noi, dar daca esti outsider, e chiar haios

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Era unu pe un pod cu o piatră de g

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

e bestiala asta:

Am vazut am vazut... :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

:icon_thumright: ...baietzi, e bestial... :blah_: va dau zece la totzi...

..RaduI... :lol: suuuuper...(auzi? da' de mine scrie ceva??? nu-mi zice aici, da PM, daca... :( Mersi anticipat)

...MikeRG...super- bancurile... :icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Păi, e bine, Tănase,

Modificat de LIVIU/RATB
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

tanase, nu stii nimic frate...awo are prezenta pe neogen.ro 24/24 7/7, stie site-ul ala din scoarta in scoarta... iar statisticile spun ca 1 din 10 userite au avut schimb de mesaje/fluide cu el :))))) noi2 rullllllllllllz!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

Oare l-o fi iertat Banca pe Nicorescu aşa, de sărbători, de Anul Nou? :blah_:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

...poi, sa-i cerem lu' Tanase numaru' :blah_: de tel. a lu' ala si sa-l sunam :lol: !!! zicem ca suntem de la banca :blah: si verificam nishte informatzii :blah_: ...

..no?..

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 5 months later...

Mare grija la anunturi inselatoare,..oricat de mult sunteti captivati de anunt !!!

La acest anunt : http://www.tocmai.ro/volkswagen-beetle-elegant-1509624.html

Am primit acest raspuns + alte "cerinte" la moda... .

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpgBuna ziua,

Tocmai am citit e-mail şi vă reamintim că nu dorim să procedeze la v

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

...desi sunt cunoscut pentru stil, aici nu pricep nimica..ce zice????//pe scurt, ca sa pricep//. :huh:

mersi. :icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pe scurt: tzeapa nigeriana de care discutaram pe-aci (remember? tu deschisesesi discutia atunci) intr-o alta prezentare (acum cu 20% mai mult la acelasi pret)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!