Jump to content

aveti grija cu urmatoarea persoana !


rtanase
 Share

Postare recomandată

Incep acest topic sa`l dau pe om in gat pt ca face prostii . Este vorba despre Nicorescu Victor Constantin din Campina / Prahova. Datele personale si nr de telefon le pot da la cerere cui are nevoie ...

Problema mea cu el a fost urmatoarea : eu i`am dat imprumut 100 E pt cateva zile si nu mi i`a mai dat nici pana in ziua de azi ....din asta rezulta ca sunt prost ....insa aia e !

Problema altora : e vb de broasca albastra de la Bucuresti ...cea cu 2 dungi albe pe ea ...nu i`a dat inca banii vanzatorului ...ca si a dat`o mai departe . Il las pe Levente sa explice

Levente: sal, chiar e tzepar, Victor, a vandut broscutza de peste 1 luna si a luat toti banii pe ea deja, si mie imi zice ca nu a primit inca banii. M a sunat cumparatorul sa mi ceara actele de radiere, s o inmatriculeze

Levente: pe cumparator il mintea ca mai tb platit impozitul vreo 300 ron la ea, si ca el nu l plateste, de asta nu sunt actele de radiere cica

Asta e doar o mica discutie pe mess dintre mine si Levente

Modificat de rtanase
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • rtanase

    12

  • bogdanawo

    8

  • KRAKEN

    8

  • MikeRG

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

...hai sa-i facem o vizita!!! :(

..daca tot profita ca unii din noi suntem mai ,,soft' :D '...ne strangem catziva soft-uri si vedem ce iese :blah: ...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

are cateva id`uri pe forum : himalaya sau redscorpion restu nu stiu ....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

are probleme de comportament omu... de-asta am incetat orice contact cu el dupa ce m-a apostat pe forum. :))

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sincer vorbind, nu pare omul care sa dea tzepe, pare serios, doar ca situatia a durat destul de mult timp, timp in care eu eram amanat ca nu i a dat toti banii ultimul cumparator, pentru ca ieri sa ma abordeze cumparatorul pt ca vrea sa inmatriculeze masina, si ca i a dat banii atunci cand a luat o , adica acum 1 luna jumate. Acum este clar ca unul din ei minte in chestia asta.

Nu am reusit inca sa vb cu Victor sa vad cum sta problema, dupa ce am vb cu cumparatorul. De aceea nu am vrut deocamdata sa spun ceva pe forum. Dar din moment ce a fost deschis topicul, a trebuit sa aduc niste lamuriri

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ideea e sa fiti foarte atenti cu cine lucrati ... multa lume se milogeste pt bani pt ca nu e in stare sa se intretina si apoi va treziti ca nu mai primiti nimic in locul banilor , macar un `` bah ..merci ca te`am prostit traiasca familia ta `` sau un bodaproste ....

Modificat de rtanase
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

tanase, zi tata cum il cheama pe banditu asta pe forum, ca sigur nu-l gasesc pe strada sa ma feresc de el. are vreun id mai recent p-aci? ca parca stiu ca himalaya si redscorpion au fost banate...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

tanase, zi tata cum il cheama pe banditu asta pe forum, ca sigur nu-l gasesc pe strada sa ma feresc de el. are vreun id mai recent p-aci? ca parca stiu ca himalaya si redscorpion au fost banate...

Nu stiu ...pe forum poti avea 50 de id`uri :(

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Confirm! Personajul pitoresc despre care vorbiti m-a abordat si pe mine (folosind IDul himalaya), atat pe forum cat si pe mess si mi-a solicitat sa-i cumpar o pereche de bocanci, "ca imi da el banii p-orma". Bineinteles ca nu i-am cumparat iar el a devenit agresiv spunand ca a gasit pe forum o comunitate de zgarciti. Dupa ce l-am ignorat in continuare, a devenit vulgar in incercarile sale ulterioare de a ma aborda. Mentionez ca nu cunosc persoana in cauza, nu am vazut-o in viata mea si mi s-a parut cel putin ciudat sa ceri unui necunoscut sa-ti cumpere incaltari...

De altfel, acest domn a initiat un topic la rubrica eu si masina mea in care a incercat sa-si prezinte broscuta, topic ce a fost inchis de moderatori datorita modului in care initiatorul a inteles sa se relationeze cu ceilalti forumisti.

Modificat de neneavictor
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu stiu ...pe forum poti avea 50 de id`uri :D

..da' cica iezixta nush-ce, ;) un aidi :lol: , ceva, de un' sa'ti dai zama, :D ca moderator, cacare-i treaba cu unu' sau cu altu' :Driver: ...cica...

. Mentionez ca nu cunosc persoana in cauza, nu am vazut-o in viata mea si mi s-a parut cel putin ciudat sa ceri unui necunoscut sa-ti cumpere incaltari...

..adeca ti-a zis sa dai tu bani pentru alea, sa le ia el, si ca o sa-ti dea el, candva, inapoi banii???? :blink:

...oare cat de tampit poa' sa fie cineva sa faca asta??? :blink:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

si de ce ar fi asta un topic de claca cand locul lui e la feedback?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

..fidbacu' e pt. vanzatori, :) e de fapt un loc de ,,pupat fundu''... :ceuameni: , cu multzumiri, etc. adek..

--Aici, asta, e de fapt o alarma trasa (sau data :blah_: ) ca sa nu se parleasca si altzii. :P ..

...parerea mea... :lol:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

..fidbacu' e pt. vanzatori, :icon_thumright: e de fapt un loc de ,,pupat fundu''... :) , cu multzumiri, etc. adek..

--Aici, asta, e de fapt o alarma trasa (sau data :blah_: ) ca sa nu se parleasca si altzii. :wacko: ..

...parerea mea... :lol:

tu, daca nu poti avea o parere, cat de mica, oriunde, sa te bagi in seama, fie si singur, te sufoci, iti pui unghia in gat si sucombi... :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 5 weeks later...

AHA ! ...acum apar amenintari cu subinteles de la Victor ....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

Rog sa se inchida si sterge acest topic... Am inteles de la Victor ca are probleme cu banca din cauza acestui topic si s`a cam suparat ...nu stiam ca poate avea un efect asa nasol pentru el ... sincer imi pare rau dar m`a enervat pt ce a facut ...adica ..ca s`a dat la fund cu suta de euro ... astept feedback`ul moderatorilor

Daca nu se poate sterge in totalitate...rog sa stergeti din nume ...sa lasati doar Victor

'' Incep acest topic sa`l dau pe om in gat pt ca face prostii . Este vorba despre Nicorescu Victor Constantin din Campina / Prahova. Datele personale si nr de telefon le pot da la cerere cui are nevoie ...''

Multumesc

Modificat de rtanase
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Păi, e bine, Tănase, îl mai poţi împrumuta cu vreo 200 de euroi, să-şi rezolve problemele la bancă.

Mno, amu', tu vrei să-i rupi capu' sau să-l boceşti precum o muiere?

Hotărăşte-te, că, deh, Liviu deja a strâns o haită de vreo 10-12 forumişti de talie medie, mică şi foarte mică, înarmaţi cu scânduri cu cuişoare din lădiţe ceauşiste de ILF şi aşteaptă, nervoşi, un semn de la tine să dea buzna peste infractor!

Vorba aia:

Ego liberare art ultimus inuria! :frigbaitata:

Modificat de bogdanawo
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Bah tanase da fraier mai esti sa nu zic altfel.... pe banca o doare in fix in cur de forum.

Stii replica aia din Filantropica "Ai varsat o lacrima? Ti-am luat banu..." ?

Ai varsat lacrima...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mana intinsa care nu spune o poveste, nu primeste de pomana! Fii profesionist, ce dreaq!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu lucrez in banca si va asigur ca banca nu isi va cauta vreodata clientii pe forumuri :D

Nu-mi vine sa cred ca a gasit scuza asta si lumea l-a si crezut :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@MikeRG: E si aia dar ce am zis eu e replica de final cand se uita Dinica in oglinda retrovizoare ;)

Esenta e ca "bah tanase esti bun de fraierit, pici usor la asternut" :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Bah tanase da fraier mai esti sa nu zic altfel.... pe banca o doare in fix in cur de forum.

Stii replica aia din Filantropica "Ai varsat o lacrima? Ti-am luat banu..." ?

Ai varsat lacrima...

Sau:

„Ai pus botu', ţi-a păpat banii robotu'..” :)

@MikeRG: E si aia dar ce am zis eu e replica de final cand se uita Dinica in oglinda retrovizoare ;)

Esenta e ca "bah tanase esti bun de fraierit, pici usor la asternut" :P

Oare cine l-o vrea pe Tănase la aşternut?!? :frigbaitata:

Modificat de bogdanawo
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

tanase: daca cineva are probleme cu banca nu le are pt ca i-a aparut numele pe vwforum indiferent in ce context. crezi ca daca de X se scrie ca e bun platnic si o serios ii dau bancile credite "fara numar fara numar" iar pt cei neseriosi canci credit?. sau iti imaginezi angajatii departametului credite al unei banci frunzarind internetul si folosind cu sarg functia search cautandu-si clientii sa vada ce activitate au pe nush ce forum sau pagina de vanzari?

inca ceva: de ce nu isi sustine el cauza si o sustii tu? nu imi spune ca e banat; nu s-au banat toate IP-urile din Campina ca sa nu poata intra sa isi faca alt user la o adica si sa se apere.subliniez urmatoarele: nu am absolut nimic cu userul despre care se scrie. cum nu am nici cu tanase nimic. asta ca sa nu se inteleaga gresit.

chiar discutam cu unii zilele astea. incet incet, din ce se scrie pe ici pe colo se transforma aria asta in cascadorii rasului. stau uneori si citesc si nu imi vine sa cred. cred ca in curand voi face la fel ca altii si voi deveni "read only".

Modificat de sergiup
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!