Jump to content

Eveniment SEAT


voinea
 Share

Postare recomandată

  • Administrator

Porsche Bucuresti a pregatit pentru pasionati SEAT un eveniment special.

Duminica, 11.09, la centru de karting Amckart (Pipera) va avea loc lansarea SEAT Ibiza 1.9 TDI pentru Campionatul National de Raliuri.

Sunteti invitati sa cunoasteti masina, pilotul si echipa care a facut posibila participarea primului Disel in CNR.

Se va organiza si o competitie de karting, avand posibilitatea sa va intreceti cu insusi pilotul bolidului.

Sunt invitati 30 de posesori de SEAT de pe forum. Strangem atatia?

cine e pentru acest eveniment sa se bage aici. REPET: este doar pentru posesorii de SEATuri

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • X-Ecutor

    9

  • 4EST

    7

  • alexpr

    6

  • conchita

    6

Me me me :wacko:

Trebuie neaparat 30? Nici nu cred ca suntem atatia cu Seat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Administrator

nu trebuie 30 . stiu ca nu sunt asa multi pe forum activi.. macar 15-20 daca reusim (ca la intalnirea de ibize) ar fi frumos.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Multumesc de informatie,dar cu parere de rau,inca nu mi-am ridicat Ibiza de la dealer,abia Luni fac cunostinta cu ea

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut,

Evenimnetul va avea loc in pe 11 septembrie, incepand de la ora 10:00.

In plan sunt urmatoarele puncte:

- prezentarea automobilului si a masinii de asistenta

- pilotul, Adi Dragan, va sta la dispozitia dumneavoastra pentru intrebari si concursuri

- toti cei prezenti pot participa la o cursa de karting - roata la roata :) - cu un pilot CNR

Este un eveniment dedicat proprietarilor de SEAT, accesul este gratuit si conditionat doar de anuntarea prezentei pe acest topic.

Va multumesc,

Alex

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut,

Evenimnetul va avea loc in pe 11 septembrie, incepand de la ora 10:00.

In plan sunt urmatoarele puncte:

- prezentarea automobilului si a masinii de asistenta

- pilotul, Adi Dragan, va sta la dispozitia dumneavoastra pentru intrebari si concursuri

- toti cei prezenti pot participa la o cursa de karting - roata la roata  :) - cu un pilot CNR

Este un eveniment dedicat proprietarilor de SEAT, accesul este gratuit si conditionat doar de anuntarea prezentei pe acest topic.

Va multumesc,

Alex

<{POST_SNAPBACK}>

salut!

sa inteleg ca daca nu am seat si/sau nu ma anunt aici nu ma primesc,ori daca ma primesc platesc intrare?

Numa' bine,

Octav

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut!

sa inteleg ca daca nu am seat si/sau nu ma anunt aici nu ma primesc,ori daca ma primesc platesc intrare?

Numa' bine,

Octav

<{POST_SNAPBACK}>

In cazul in care o sa fie putini posesori de SEAT inscrisi o sa avem in vedere extinderea invitatiei si pentru ceilalti pasionati ai marcii (fara sa pot promite nimic insa). Asta pentru ca prin acest eveniment incercam sa dam un imbold comunitatii de SEAT (sper sa si reusim) printr-o intalnire de dimensiuni mai mari.

Cat despre posesorii VW, Audi, Skoda - nu vreau sa va simtiti exclusi. Urmeaza sa pregatim si alte evenimente impreuna, special pentru voi. Sper din ce in ce mai des.

Alex

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Imi doresc mult sa vin si eu si o sa incerc ;) ...dar abia acum mi-am dat seama ca nu pot sa garantez :D (chiar duminica e ziua mea si mi-o serbez sambata seara ;) ).

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

In cazul in care o sa fie putini posesori de SEAT inscrisi o sa avem in vedere extinderea invitatiei si pentru ceilalti pasionati ai marcii (fara sa pot promite nimic insa). Asta pentru ca prin acest eveniment incercam sa dam un imbold comunitatii de SEAT (sper sa si reusim) printr-o intalnire de dimensiuni mai mari.

Cat despre posesorii VW, Audi, Skoda - nu vreau sa va simtiti exclusi. Urmeaza sa pregatim si alte evenimente impreuna, special pentru voi. Sper din ce in ce mai des.

Alex

<{POST_SNAPBACK}>

Am inteles.Atunci ramane pe alta-data.

Have fun!

Octav

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu voi fi in Bucuresti si voi incerca sa apar pe acolo, dar nu pot garanta 100% prezenta mea.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu vin 100%!

O sa fiu pe metereze cu Toni!

Abia astept ziua de duminica!

@Conchita: daca vrei ne intalnim PNB si de acolo mergem impreuna ca eu stiu drumul!

Lista posesorilor de seat care vin pana acum:

1. Toni

2. Conchita

3. Faraonul ( hai faraonu' vino si tu 100%, chiar daca nu mai sunt mici si bere de data asta :banghead: )

4. X-Ecutor

5. ?

Urmatorul posesor de seat hotarat sa vina sa continuie lista pls !

Mai dau acum niste telefoane la alti membrii sa-i anunt si pe ei!

Modificat de X-Ecutor
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

[Lista posesorilor de seat care vin pana acum:

1. Toni

2. Conchita

3. Faraonul ( hai faronu' vino si tu 100%, chiar daca nu mai sunt mici si bere de data asta :banghead: )

4. X-Ecutor

5. Eddie

6. ?

Urmatorul posesor de seat hotarat sa vina sa continuie lista pls !

<{POST_SNAPBACK}>

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

[Lista posesorilor de seat care vin pana acum:

1. Toni

2. Conchita

3. Faraonul ( hai faronu' vino si tu 100%, chiar daca nu mai sunt mici si bere de data asta :banghead: )

4. X-Ecutor

5. Eddie

6. Ibizafan

7. ?

Urmatorul posesor de seat hotarat sa vina sa continuie lista pls !

Am vorbit cu Ibizafan si cu FLP. Ibizafan este operat de apenticita dar il aduc eu cu masina, a zis ca nu vrea sa rateze evenimentu :banghead: . FLP trebuie sa se hotarasca, daca se duce la munte sau vine cu noi, pana diseara, ne si el un raspuns.

Mai trebuie sa vb cu ishvian, alex, alexica, dre. Chiar nu mai imi vine in minte acuma cine ar mai putea veni :banghead:

Modificat de X-Ecutor
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca ma simt bine vin 100% ,singurul lucru de care ma tem este, sa nu il bat la karturi pe adi dragan.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca ma simt bine vin 100% ,singurul lucru de care ma tem este, sa nu il bat la karturi pe adi dragan.

<{POST_SNAPBACK}>

Hahhahhahahh! Fa-te tu bine si poate vii chiar cu ibiza ta, ca de batut pe Adi Dragan... hmmmm nu cred ca te vrea omu pe constiinta ca ti s-a rupt operatia la karturi.

Daca vii nu te lasam sa te apropii de karturi! :banghead:

Revin cu lista:

1. Toni

2. Conchita

3. Faraonul ( hai faronu' vino si tu 100%, chiar daca nu mai sunt mici si bere de data asta biggrin.gif )

4. X-Ecutor

5. Eddie

6. Ibizafan

7. ?

Urmatorul posesor de seat hotarat sa vina sa continuie lista pls !

Modificat de X-Ecutor
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu vin 100%!

O sa fiu pe metereze cu Toni!

Abia astept ziua de duminica!

@Conchita: daca vrei ne intalnim PNB si de acolo mergem impreuna ca eu stiu drumul!

Lista posesorilor de seat care vin pana acum:

1. Toni

2. Conchita

3. Faraonul ( hai faraonu' vino si tu 100%, chiar daca nu mai sunt mici si bere de data      asta :banghead: )

4. X-Ecutor

5. ?

Urmatorul posesor de seat hotarat sa vina sa continuie lista pls !

Mai dau acum niste telefoane la alti membrii sa-i anunt si pe ei!

<{POST_SNAPBACK}>

ok! dar care pnb: aviatiei ori pipera?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Lista posesorilor de seat care vin pana acum:

1. Toni

2. Conchita

3. Faraonul ( hai faronu' vino si tu 100%, chiar daca nu mai sunt mici si bere de data asta biggrin.gif )

4. X-Ecutor

5. Eddie

6. Ibizafan

7. Seto

8. ?

Urmatorul posesor de seat hotarat sa vina sa continuie lista pls !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

N-am prea inteles totusi care-i ora . Daca e 11.00 max 11.30 sunt sanse sa apar cu Leon FR rosu dar nu mai devreme pt. ca sunt prezent cu masina in targ .

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut,

O sa vin si eu.

Lista posesorilor de seat care vin pana acum:

1. Toni

2. Conchita

3. Faraonul

4. X-Ecutor

5. Eddie

6. Ibizafan

7. Seto

8. Ishvian

9 ?

Urmatorul sa se treaca pe lista pls

Toate cele bune

Modificat de ishvian
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

1. Toni

2. Conchita

3. Faraonul

4. X-Ecutor

5. Eddie

6. Ibizafan

7. Seto

8. Ishvian

9. Saficus

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!