Jump to content

My SUPERB


tataee421
 Share

Postare recomandată

Mmmm da, arata muuuult mai bine :icon_thumright: decat verdele ala anost. Daca ai putea face niste poze mai bune cu ceasurile ar fi nemaipomenit (eventual cu un trepied).

Ledurile de la CD le poti schimba la un service GSM.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

arata beton, am vazut si eu verdele de pe skoda, intradevar este cam spalacit, pozele nu sunt prea clare, dar oricum se pare ca a iesit bine, cu ce le-ai lipit?? statie de lipit??

ca si eu la caddy am cadranele albastre, dar albastru inchis, si nu imi prea plac, as vrea un rosu sau un portocaliu.

bafta in continuare cu cd-playerul

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

le-am lipit cu ciocanul de lipit de 35W. daca folosesti de putere mai mare risti sa arzi circuitele si nu cred ca vei fi prea bucuros. cu poti sa incerci si cu pistolul dar e mai dificil, la cioca poti pili varful pt ati facilita operatia de lipire.

Modificat de C o s m i n
Nu mai da quote la mesajul anterior. Foloseste butonul ADD REPLY!
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 years later...

asta e aria Superb ... nu Superb 2.

 

Si nu are cum sa fie 2.0 tdi , pentru ca are doar 5 trepte la cutia de viteze... 2.0 tdi are 6 trepte

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 7 months later...

Salutare...te-as ruga si eu daca vrei sa imi lasi un nr de telefon,sa vorbim umpic despre masina si daca se poate sa iti vad si bordul...multumesc

Aoleo...pardon...abia ce am facut contul si nu am specificat cu cine vorbesc....tataee421 daca vrei sa faci asta pentru mine...multumesc

Modificat de lucian.1950
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am schimbat si eu ledurile,alb rosu,si sunt super!

recomand

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...

Ce tip de leduri trebuie exact pentru ceasurile din bord? Vreau sa ma scap si eu de verdele ala urat!  Si daca to veni vorba, ati schimbat careva si culoarea la BC? Cred ca ar da mult mai bine un rosu cum e pe Passat decat portocaliul ala de pe Superb

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

se pot face - trebuie leduri plcc.

 

asta am facut eu la niste ceasuri de Octavia 1 - schimbare iluminare alb/rosu, inele cromate si limbi de Passat B5.5

 

am schimbat si la Superb, din pacate nu gasesc pozele acum.

post-30007-0-91108500-1435579670_thumb.j

post-30007-0-59899700-1435579690_thumb.j

Modificat de F l o r i n
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • vdragos a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!