Jump to content

Scaun isofix pentru bebe


lucaflo26
 Share

Postare recomandată

Am vazut pentru vw sharan asa ceva ca si in poza.Sunt curios sa aflu unde gasesc asa ceva pentru bebele meu.Adica e un scaun normal si din spatar se scoate scaunul pentru bebe.

post-19256-1278425299_thumb.jpg

post-19256-1278425312_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut. DIn ce inteleg eu din foto este vorba de scaun adaptat pentru copii, la modelele de sharan family, nu tine de isofix care deja il ai pe touran - este un sistem de montaj blocare care se afla la imbinare spatar cu sezut la scaunele din spate - si sunt scaune de bebe care au doi conectori metalici care se blocheaza in sistemul isofix pentru a nu se misca in scaunul masinii. Eu asta as cauta, pentru ca poti sa-l dai jos cand nu ai nevoie de el. La sharan, spatiul la locurile din randul doi este mai mare si e ok cu scaunul pentru copii care e gata integrat in scaunul normal, insa la tine de ai pune un astfel de scaun, nu-ti mai ramane spatiu de acces la locul respectiv. Succes, Dan M.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am vazut asa ceva in piata de masini din Arad; din pacate nu am intrebat cit costa ... daca esti interesat vizitez piata si duminica viitoare :cool:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Exact Moose de asta vroiam sa spun si eu.Pai asta stiu si eu ca pentru sharan este dar nu am vazut pentru touran.De asta am scris aici pentru ca m-ar interesa scaunul oem.Ca pe piata am vazut tot felul de modele dar ocupa spatiu .Asa l-ai iinchis si gata.Nu cred ca merge scaun de sharan pe touran sub nici o forma.

DRAGOSR daca ai drum si vezi asa ceva anunta-ma te rog.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

de touran in mod sigur nu era...daca zici ca alea din poza sint de sharan (cu astea semana f bine ce am vazut eu)

daca merg in piata si vad scaunele astea o sa iau un nr. de telefon si mai departe va descurcati voi :)

da am o nelamurire: de ce te intereseaza scaunele de sharan daca nu merg in touran?!?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru ca de touran eu stiu ca nu sunt,dar poate ma insel.Alea sunt de sharan sigur.

Mersi DragosR daca poti da-mi de stire.

Modificat de flotouran95
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Black Sunrise

salut eu am vazut ceva asemanator la METRO pt ca si pe mine ma intreseaza si pretul e ok.salutari

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Zorro Classic

Parerea mea: cauta sa-ti cumperi un scaun de copil bun si ieftin. Nu merita sa investesti intr-un scaun "original". Pretul este mai mare decat a unuia similar sau chiar mai bun.

Uita-te aici la ultimele teste ADAC: http://www1.adac.de/Tests/Kindersicherung/...henach=aktuelle.

Succes!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!