ovidiu89

Difuzoare Mac audio

6 postări în acest subiect de discuţie

As dorii si eu o parere pentru aceste difuzoare. eu as vrea sa le montez pe un golf 3.

si care ar fi avantajul sistemului fata de coaxial.

0

Distribuie această postare

Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Incearca alte firme. Helix, Hertz, DD, Alpine. Sau altceva. La coaxiale, tweeterul este jos, in usa, in acelasi loc cu mid-bass-ul, iar sunetul iti vin din podea. La sistem, Tweeterul este separat de Midbass ( tu chiar ai un avantaj avand locul acela de tweetere in bord) si sunteul va fi muult mai deschis si mai placut. Recomand sistem.

0

Link către postare

Focal sunt boxe foarte bune iar unele game sunt si foarte scumpe. Cred ca si astea entry level sunt ok. Alex, daca iti iei sistemul ala sa-mi spui si mie pareri pe PM, eu vreau varianta cu 3 cai. Merci!

0

Link către postare

Cel mai bine e sa-ti stabilesti un buget in care vrei sa te incadrezi. In felul asta poti sa obtii recomandari mai exacte ;)

0

Link către postare

Eu nu am vrut sa dau chiar asa de mult pe muzica pentru ca oricum ascult la un nivel mai spre minim. Asa ca am cumparat niste renegate-uri tot asa sistem 200 lei de care sunt foarte multumit. Repet nu ma omor cu muzica, poate pe altcineva mai pretentios nu va multumii.

0

Link către postare

Publicat (modificat)

Mergi cu incredere pe sistemul Focal Access 165A3. E foarte bun ca si raport calitate pret. Putin mai pretentios la instalare in rest bun.

Bafta!

Modificat de AlexBanu
0

Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont

• Activi pe această pagină   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.