Jump to content

Passat Individual


DANNY VW
 Share

Postare recomandată

Iata cateva poze cu noul Passat Individual din Germania.Ma intreb daca la noi se comercializeaza inca??? :)

2050317001mini1l9hg.jpg

2050317001mini2l7tt.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

2050317001mini5l4xo.jpg

2050317001mini7l4we.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si ultimele poze.

2050317001mini8l7sr.jpg

2050317001mini6l7qk.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Din cate am vazut prin oferta de la PBN,jantele exista dar numai pentru aceasta echipare!!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

In afara de DVD ala din tetiere si volanul multifunctional nu vad ce e asa iesit din comun.Are frina de mina trasa :blink:

Culorile alese sunt frumoase.

Chiar nu inteleg !

Poate ma lamureste cineva , cite deosebiri sunt intre un highline si individual.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si in plus de asta , vad ca magarii , la oglinzile electrice , nu se observa decit ca au incalzire ,dar rabatare , cucu .

Ce tzeapa am luat si eu cu asta ! :blink:

Nici nu m-am gindit ca un highline n-are asa ceva

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pai una din chestiile standard cred ca este sistemul audio creat de Dynaudio,cel 600 W!!! :blink:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Administrator

si scaunele sunt deosebite.. si pielea e standard probabil (ca si la Golf V Individual care vine foarte bine dotat (s-a discutat pe topica Golf V individual despre el)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Din cate am inteles eu de la dealerul PoRo echiparea Vw Individual se poate comanda si in Ro. Diferentele sunt doar jantele de 18 (care oricum sunt trecute in oferta) si sistemul DVD cu ecrane in tetiere. Daca aia m-au mintit, va mint si eu.

Totusi zic eu ca sunt in deplina cunostinta de cauza dat fiind faptul ca maine sau poimaine voi plasa o comanda pentru un Passat care include jantele Samarkand si suspensii sport (ce fac parte din acest pachet Individual).

Din punctul meu de vedere restul de pachet Individual (recte DVD-urile din tetiere) il iei numai de fite.

Si apropo, Dynaudio Sound nu este standard la Individual. Daca-l vrei platesti. La masina care o voi comanda (pt. seful meu :) ) am pus si acest sistem impreuna cu cel de navigatie.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sistemul multimedia mi-a fost cotat in jurul valorii de 2.300 euro. Contine 2 monitoare in tetierele anterioare, casti cu infrarosu si o unitate centrala cu DVD.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 8 months later...

pe site ul german http://www.volkswagen.de/vwcms_publish/etc...r.0003.File.pdf

scrie ca vw individual e ca o optiune si se plateste 6200 euro in plus!!! (nu prea stiu germana)

din cate am inteles eu e ceva peste hl. Eu unul n am stiut ca la noi in tara se comercializeaza asa ceva si regret enorm!!! Am platit 8000 euro in plus pt optionale ca dynamosound scaune cu memory bluetooth volan multi pile nappa bi-xenon jaluzele parkasist etc ... care majoritatea erau incluse in individual +plus altele si dupa calculele mele imi era mai bine de luam individual. Singurul lucru ce il regret acum este pielea in 2 nuante si jantele acelea bestiale.

Modificat de Valentin_h
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 10 months later...
Din cate am vazut prin oferta de la PBN,jantele exista dar numai pentru aceasta echipare!!!

Nu este adevarat sunt jante chicago si sunt la vanzare pt toata lumea cost 1350 de EUR +tva

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...

are cineva astfel de masina la noi ?

prea mult nu e schimbat. doar niste optiuni in plus.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

In afara de pielea aceea si monitoarele din tetiere...restul se pot pune pe orice masina, inclusiv jantele Chicago. Chiar scaunele nu sunt cele mai dotate, nu sunt cele cu reglaj pe 12 directii.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Individual-ul asta cum ii spuneti voi nu are nici o culoare de DYNUDIO cel putin in poze pe usa fata in dreptul difuzorului nu este scris nimic de Dynaudio .

Iar sub scaune nu are amplificatoare ci acolo sunt facute legaturile de la parte electrica a scaunelor Airbag, Spatar electric, Incalzire in scaune, etc.

post-20331-1217691017_thumb.jpg

Modificat de @DRI@N
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sistemul Dynaudio este o dotare care nu intra in pachetul Passat Individual. Atunci cand am cumparat eu masina se pomenea de sistem ca ar fi parte din dotarile considerate individuale, gen: jante chicago sau conector usb. Cei de la VW au cam creat confuzie.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!