Jump to content

Intrebari frecvente (cum se face?)


putzy
 Share

Postare recomandată

vladandrei51

Unde are Scirocco reglajul manual vertical la faruri? Cel orizontal știu unde e dar cel vertical sa mor daca il văd. De existat știu că există pentru că este o poza care ar trebui sa exemplifice unde e, pe un forum, dar poza nu mai e available.

Idea e ca am observat că fasciculul de lumină nu e perfect orizontal yAQfDLw.jpg

 

Liniile alea in 45 de grade sunt super enervante și uneori deranjează persoanele de pe sens opus daca ajung in dreptul lor...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 9 months later...

Salutare! Am decis sa scriu pe acest forum in speranta ca voi gasi un raspuns. Pe diagnoza primesc eroare de la senzorul de temperatura de ulei. Vreau sa il schimb , dar nu il pot gasi nicicum. Am vazut ca la unele modele este integrat in senzorul de nivel al uleiului , dar nu stiu daca si la motorul meu. Daca stie cineva unde se afla acest senzor de temperatura al uleiului la 1.4 TSI 160CP spuneti-mi si mie va rog 😃.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

Salut, la mine senzorul a fost acelasi cu cel de nivel ulei.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!