Jump to content

Service-uri pe JUDETE si ORASE


bbogdanmircea
 Share

Postare recomandată

Nu ar fi interesant daca am face o lista a service-urilor de calitate pe judete eventual orase?

Si un fel de rating?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

SUCEAVA, cei mai seriosi:

AUTOSERVICE(dealer VW-AUDI), SERVUNION(dealer PEUGEOT), ADRIA(dealer SKODA), NAHARNEAC, BUCOVINA BUS(si microbuze), MASTER AUTO GLASS(parbrize si folii)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

La suceava as mai adauga Mitric. Super tare! 100% seriosi, foarte foarte corecti la pret!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Deocamdata nu am mai frecventat nici un service in ultima vreme.

Singurul la care am fost pana acum a fost Luc & Dan din Radauti, SV si de care am fost destul de dezamagit, pentru ca am dat o caruta de bani si nici nu mi-au lucrat atent, mai multe in Masina Mea.

Asa ca si principiu au un mecanic f f bun pe VAG D-l Costel, dar patronul este neserios, initial spune un pret pe care i-l umfla dupa lucrare cu 1-2 milioane...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

De astia sa fugi cat poti.Si sa spui si la altii.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

desi sunt din Pitesti stiu din surse sigure ca Nurvil Rm Valcea este o firma serioasa cu lucrari de calitate. Seat Dona Rm Valcea pe de alta parte are preturi mai bune, insa oamenii par mai nepregatiti. In ceea ce priveste Pitesti-ul, Eurotehnogrup sunt la un nivel acceptat. Eu am fost la ei pentru un lucru marunt insa am nimerit prost. Cel care se ocupa de mine nu prea avea chef de munca. Dar ca si firma sunt OK (mai nou reprezinta si SEAT aviz posesorilor, eu nu mai sunt)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Imi poate recomanda cineva un service bun de VOPSITORIE in Suceava? Eventual ceva feedback-uri despre reprezentanta locala referitor la tinichigerie/vopsitorie? Nu am mare inginerie de facut, doar de vopsit o bara, dar m-am saturat sa o fac pe incercate in fiecare primavara la diferite serviceuri pentru ca se umfla vopseaua pe ea. Pe langa bani, e vorba si de montat/demontat, comandat bandou pe original si alte probleme.

MASTER AUTOGLASS pot sa recomand si eu, dar cu conditia sa stai langa ei cat fac lucrarea. O sa va dati repede seama din ce motive

Si cei de la ADRIA au fost ok, dar nu au fost interventii majore. Revizii, mai o bucsa, placute de frana, chestii simple.

In schimb, nu recomand MAGAZINUL "Autoservice", cel de vis a vis de Mopan, sub orice critica la piese OEM, atat ca identificare cat si ca onorare comanda

Modificat de gaby1773
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Poti detalia putin cu Master Autoglass? De ce anume tre' sa stai langa ei?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

La Pitesti as putea recomanda Autech Autotechnic dealer Skoda, eu am fost mereu multumit de ce s-a lucrat acolo! de restul nu vb pt ca nu am trecut pe la ei!

Bafta

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

salutare,in Giurgiu am avea mai multe,dar unul singur este dotat cu tot ce trebuie,si pina acum destul de seriosi,dar mai trebuie trimisi un pic pe la cursuri , baieti agajati acolo.

acesta se numeste FLORIROLF

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut! Astazi mi-am schimbat directia (brate, bielete, carete de bara). Masina o simt ca are directia mult-mult mai ferma fata de inainte. Am fost intr-un service din Aparatori Patriei, dupa servisul Nesti (Dacia), la un prieten care a lucrat la PBN, dar din cauza restructurarilor (crizei economice) a trebuit sa-si caute de munca in alta parte. Baiatul este super priceput pe grupul VAG. Toti prietenii mei mergem la el deoare este de incredere, preturile sunt f mici si poti sta langa masina in service.

Daca doriti sa mergeti la el va pot lasa nr lui de tel. Il cheama Marius si ii spune-ti ca sunati din partea lui Bogdan: 0721.522.393

Update: Preturile sunt super OK fata de reprezentanta sau fata de servisurile de cartier. Il puteti intreba orice - are raspuns pentru orice fel de problema legata de masina.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

In Targu-Mures recomand cu caldura OlteaAuto (langa real). Gasiti service-ul deschis dupa ora 17:00.

Am schimbat la ei distributie si bujii iar bonus mi-au curatat si clapeta de acceleratie ;) .

Lucreaza repede, bine si ieftin!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

un service bun pentru kit ambreiaj / volant gama VW ( vw touran 2004 ) si o vopsitorie stie cineva in Galati ?

Modificat de str82heaven
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...
bbogdanmircea

Salutare.

De la un coleg am auzit ca foarte profesionisti si nu extrem de scumpi ar fi cei de la Tehnodinamic reprezentanta Seat din Suceava.

Colegul meu are masina din 2008 si mi-a povestit ca de fiecare data cand merge la revizie baietii ii dau o foaie pe care trec kilometrajul masinii si starea acesteia la predare in service, plus ca ii imbraca in folie scaunele si toate alea ca sa nu se pateze, si ii mai fac si o gramada de verificari la fiecare revizie...

Ma bate gandul sa merg si eu la ei la urmatoare revizie, macar dau bani mai multi dar sa fiu tratat cu respect.

Daca mai stiti serice-uri serioase in care sa se faca aceasta fisa de preluare masina intr-un mod serios va rog sa postati.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

sandra trading iasi..

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nurvil tg-jiu.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

AutoFit Calarasi

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...

salutare.un service bun in bucuresti?ma ajuta cnva vreau si eu sa schimb distributia la un golf 4

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Un service bun si ieftin in Timisoara? Exclus Grand Garage datorita preturilor exorbitante.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

Salut! In Galati sau Buzau stiti un service serios, cu preturi realiste si sa aiba si VAG-COM? MS frumos

EDIT: Sau Braila.

Modificat de bogdan.bz
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut,

Vi-l recomand pe cel de mai jos cu incredere:

Mecanic Bosch Romania ex PBV execut in particular urmatoarele: Distributii, Reparatii-Inlocuiri injectoare-Cutii etc..-Service Complet VAG( Revizii-Filtre sa.) 0760.714.434-Costel B.

Bafta!

Razvan.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

De Bacau nu zice nimeni nimic?

ca de HOTII de la Cybernet cred ca sau saturat toti....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Eu in galati la service`uri am avut numai probleme deci nu pot recomanda ceva, dar va pot spune sa ocoliti service`ul de la moldova, cica specializat pe injectii, pe dracu! Cu fostul Golf 3 am fost la ei si din cat de meseriasi au fost au reusit sa imi faca factura de vreo 12 mil fara sa simt o diferenta la masina. Dupa ce au incercat sa ma convinga ca de fapt masina e veche si e stricata asa per total si nu au ei ce sa repare normalk ca nu am fost de acord sa platesc. Mi au schimbat tot inapoi si am ramas la o factura de 3 mil. Peste cateva zile am luat o pompa de injectie sh (exact in ce sunt ei specializati) care a fost montata chiar de vanzator si masina a mers perfect.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!