Jump to content

O&V PROFESIONAL (ymy 75)


dannyb
 Share

Postare recomandată

Excelent service si excelent si ymy.

Am apelat pentru o curatare de turbo si rezultatele sunt uimitoare.

Foarte rapid si foarte serios.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@bleax cat ai dat pt curatare turbo, m-ar interesa si pe mine

Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@bleax cat ai dat pt curatare turbo, m-ar interesa si pe mine

Multumesc.

450 lei si a durat cam 4 ore toata miscarea

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@bogdan_cj

Poti sa-mi zici un pret ptr schimbat busce? (piese/manopera)

Mersi

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

120ron/bucata, manopera 120 ron dar de asta nu mai sunt sigur. Buscsile sunt in x.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Dupa cum am citit in acest topic, ma tenteaza sa-l caut pe acest mecanic. Aveti idee cat costa un schimb de distributie (piese+manopera) ? Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Undeva la 10 mil, dar mai bine mergi si intrebi. Calitatea e garantata, ti-o face cu ochii inchisi :icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Dupa cum am citit in acest topic, ma tenteaza sa-l caut pe acest mecanic. Aveti idee cat costa un schimb de distributie (piese+manopera) ? Multumesc

S-au il contactezi telefonic, ca sa nu faci un drum pentru aceasta informatie si apoi altul pentru service si poti sa iti faci programare iar cu asta, faci un singur drum si iti rezolvi problemele :blah:

*merita incercat, om serios -recomand :blah:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Poti merge linistit pe mana lui Ymy, super om, super meserias. Numai sa suni inainte sa afli cat te costa si sa te programezi(in profil scrie ca esti din mures), ma gandesc ca nu poti ajunge la el numa sa discuti de pret.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pt cei care nu stiu si vor sa mearga la el va dau nr lui. 0724079742 Eu asta il am

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Reparat si incarcat instalatia de clima cu freon la YMY.Super rapid si serios.Eu il recomand pentru ca e foarte profesionist in ceea ce face.Si ca si preturi si ca si calitatea lucrarilor.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Poti merge linistit pe mana lui Ymy, super om, super meserias. Numai sa suni inainte sa afli cat te costa si sa te programezi(in profil scrie ca esti din mures), ma gandesc ca nu poti ajunge la el numa sa discuti de pret.

Sunt din Mures dar stau mult in Cluj. Am sa-l sun, asa e cel mai bine, poate rezolvam si programarea telefonic. Multumesc de raspunsuri!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...
ugribugri26

Am fost la service la O&V din Floresti. Super multumit, recomand tuturor!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...

Am schimbat ai rulment stinga fata si rezolvat un zgomot enervant pe dreapta la YMY.Sunt super multumit de profesionalismul lui si rabdarea cu care am rezolvat azi problemele mai ales al zgomotului.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am incarcat azi instalatia de A/C la ymy cu freon si mi-am schimbat o rola de la alternator. Sunt super multumit de servicile lui. Imi place mult ca iti explica tot si are rabdare, este un om foarte pasionat de ceea ce face, face din suflet si asta se vede.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

Azi si-a schimbat fratele meu turbo-ul la ymy. Toate au decurs foarte bine, masina merge perfect.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...

Am fost vineri la o constatare, intr-adevar mare om Ymy. Dupa ce a incercat sa repare un reglaj prost facut la turbina de altii am mers in teste vreo 20-30 minute, pe autostrada, si mi-a explicat foarte frumos ce si cum.

In rest masina s-a prezentat f. bine si am schimbat doar ulei, far (sticla crapata) si un carenaj. Preturile sunt mai mult decat decente, singura problema e zona, mai ales daca lucrezi in cealalta parte a orasului.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...

Salutare tuturor!

Azi am fost si eu la O&V Profesional cu o problema mai veche (termostat blocat) si care am incercat sa o remediez si in alta parte, dar din pacate nu am avut succes la primul service.

Aici le-am explicat baietilor problema mea, ei au fost foarte atenti si au promis ca o vor rezolva. Dupa ora 17:00 am scos masina si am facut un test, adica am venit tare cu ea din Floresti pana in Manastur sa vad daca va mai avea acceleasi simptome. Din fericire acul termometrului a ramas "inghetat" la indicatorul de 90 grade. Eu sunt foarte multumit de rezultat si ii recomand tuturor cu "caldura" ca acuma am destula in masina :(

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pe parcursul verii am schimbat arcuri+bucse fata si compresor clima...ca de obicei, super multumit, 10+! Tot respectu', mare om! :unsure:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

Salutare,

Deoarece am postat deja in aria dedicata Service-urilor din Cluj pun aici doar link-ul la postul respectiv : "Service-uri in Cluj" .

Multumesc O & V (Ymy) !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Zi-ne si rezolvarea problemelor tale, sa stim pe viitor daca patim :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Curatat (dupa operatiune arata ca noua si pe dinafara, dar si pe dinauntru) clapeta acceleratie.

Dupa asta, chiar si la 1.000 rpm in a II-a, daca pun piciorul zdravan in acceleratie, nu mai are nici o ezitare.

La relanti sta in 750 rmp la 1,6% deschidere clapeta, fara sa fluctueze.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Da, good one, tre s-o curat si eu, ca a trecut jumatatea regulamentara de an :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 months later...

Salut,

Am o problema cu stergatoarele la masina in sensul ca au inceput sa mearga fff greu si se opresc la jumatate de cursa pe parbriz, chiar si ridicate in sus la orice viteza as pune maneta. Intrebarea e daca as putea sa apelez si eu la O & V (Ymy) pentru problema asta si eventual sa fac si o verificare generala la masina daca tot merg? Si inca o intrebare, mai este valabil numarul de tel care a fost mentionat mai sus de programari?

Multumesc.

Modificat de mariusicha
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Da este valabil, el te poate ajuta cu orice pe partea mecanica.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!