Jump to content

O&V PROFESIONAL (ymy 75)


dannyb
 Share

Postare recomandată

Am schimbat azi chitul de distributie la O&V PROFESIONAL (ymy 75) in Floresti, asta pentru clujeni.A costat 950 ron si a necesitat cca. 3 ore. Recomand acest service, caracterizat prin seriozitate si calitate a lucrarilor .Sunt profesionisti in adevaratul sens al cuvantului.Lucreaza cu piese originale si dau garantie pentru lucrari. S-auzim numai de bine!!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

in 950ron ce a intrat? ce materiale?(eventual firma pieselor).multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Chitul de distributie(curele si role)+pompa de apa si manopera.Cureaua dintata spunea ca e CONTINENTAL iar restul pieselor sunt originale de care se foloseste si fabrica vw.Garantia este 60 mii km.Chit distributie =590ron, pompa apa=160 ron, manopera=200ron.Acuma ce sa spun, toti care au fost la ei sunt foarte multumiti.Spunea mecanicul, ca lucreaza numai cu piese la care poate da garantie, aduse din vest. Voie buna.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu am schimbat chitul la cca. 100000km, la reprezentanta Audi-VW pe calea Turzii (Cluj).

M-a costat 1100 lei, piese plus manopera. Asta a fost acum un an.

Sunt foarte multumit de cum au lucrat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

va salut, tocmai mi-am achizitionat un kit de distributie Ruville(role+curea 106euro) si pompa apa Graf 40euro,de acea va rog cine ma indruma sa le schimb si eu la un service bun aproape de zona mea, cu toate ca sunt din Cugir ,ash merge pana la O-V profesional din Floresti-Cluj deoarece am auzit numai de bine despre ei,dar zice ca ar trebui programare si eu acum sunt plecat din tara pana prin 2 iulie,eventual care stie un nr de mobil de la ei, sau si alte serviceuri bune..

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Numarul e telefon este 0743 470 234 (O&V Profesional) Floresti, str. Avram Iancu nr. 139.Pe mecanic il cheama Imre Varga, sau pe scurt Ymy.Suni si te programeaza. Chiar merita. Bafta!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

da ash vrea sa merg la el dar numai saptamana viitoare pe miercuri ajung in tara ........si o sal sun atunci cand ajung

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pai asa sa faci mane.lasa te mana lui.e baiat bun si stie bine ce face.bafta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

gata am facut programare pe luni la 8 la ymy ptr disitributie,va spun dupa ce termin cat sunt de multumit....numai bine voua pa

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

mai dragilor, azi am rezolvat cu schimbatul distributiei la YMY din floresti , vrau sa va spun ca merita toti banii,omul stie ce face mi-a placut cum am fost tratat am platit 160ron pe pompa de apa si 300 ron manopera, sunt super fericit masina are 78000km si circa 6ani si dupa demontare ymy mi-a zis ca era necesar de schimbat distributia rola de ghidare avand un mic joc chiar si intinzatorul si cureaua prezenta ceva urme de batranete si un fel de crusta pe exterior in acelasi timp fiind cauciucul din ea putin mai dur , deci foarte multumit,multumesc lui flotouran care mi l-a recomandat si la randul meu il recomand cu incredere....numai bine...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Administrator

Am adus aici din aria "Touran" toate posturile legate de acest service.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Toata lumea care a apelat la serviciile D-lui Ymy sunt foarte multumiti, inclusiv subsemnatul, cei din Cluj il RECOMANDA CU CALDURA pe D-l Ymy, face treaba buna si caltate exceptionala.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si eu pot sa zic aceleasi lucruri despre ymy. Face treaba buna!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Am fost si eu cu 3 masini la Ymy pentru schimb de ulei + filtre + placute frana. Sunt foarte multumit. A lucrat foate bine si foarte repede. E clar ca de acum incolo numai la el voi merge. IL RECOMAND !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...

Va salut d lor...Si eu il recomand pe Ymy,am fost la el cu mai multe probleme care le a rezolvat fara sa clipeasca,deci stie ce face,normal ca si eu de acum incolo tot la el o sa ma duc...

Numa' bine!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

Acuma vineri sunt programat la ymy pentru o lucrare in garantie. Mi-a spus ca se rezolva fara probleme, deci il recomand oricui.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ma alatur si eu celor multumiti de serviciile lui Ymi.

Trec in fiecare zi pe langa el, ma bliteaza cu faca lunga si abia dupa ce trece de mine imi dau seama ca e el.

Profesionist, apelati cu incredere

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am mers a 2-a oara la Ymy pentru schimb amortizoare spate. Super incantat si multumit. RECOMAND CU CALDURA. De acum incolo voi ramane client fidel.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...

Azi am schimbat la YMY discuri frana fatza si placute fatza, totul a decurs fara probleme.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

Schimbat saptamana trecuta suport cutie. Foarte rapid si bine lucrat. Jos palaria. Mergeti cu incredere.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Schimbat arcurile saptamana trecuta. Preturi corecte, sunt foarte multumit de cum a decurs toata operatiunea. Recomand cu incredere tuturor.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am uitat sa zic ca ambreiajul la el l-am schimbat...da' zic acuma :icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...
Chitul de distributie(curele si role)+pompa de apa si manopera.Cureaua dintata spunea ca e CONTINENTAL iar restul pieselor sunt originale de care se foloseste si fabrica vw.Garantia este 60 mii km.Chit distributie =590ron, pompa apa=160 ron, manopera=200ron.Acuma ce sa spun, toti care au fost la ei sunt foarte multumiti.Spunea mecanicul, ca lucreaza numai cu piese la care poate da garantie, aduse din vest. Voie buna.

Cam mult ai dat.Eu am schimbat ca si tine chitul plus manopera cu 750..,,in Barlad

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 months later...

Schimbat la ymy bucsele brat cu unele in 4 brate. Foarte multumit din nou de calitatea serviciilor.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!