Jump to content

Seat Ibiza Bocanegra


Vizitator
 Share

Postare recomandată

Imi place modelul acesta mult mai mult decat Sportcoupe-ul. Fata este fenomenala, la fel si interiorul, singurul lucru care nu ma incanta este amplasarea tobei. Facand o scurta comparatie cu Ibiza Cupra observ ca spatele e identic. Oricum din ce am citit despre ea....promite mult, motorul de 1,4 TSI "twin-charged" :P Sunt curios daca modelul acesta se va produce in paralel cu Ibiza Cupra.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Imi place foarte mult cum arata, chit ca rosul nu o prea avantajeaza. Solutia cu evacuarea e foarte reusita - pe stilul Cooper S, dar cu o singura teava "de neam prost".

in sfarsit incep cei de la Seat design team sa isi mai spele pacatele de la "capodopera" new Leon. :frigbaitata:

O astept cu nerabdare la un drive test.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

EU nu mai inteleg nimic ... BN e tot una cu viitoarea Ibiza Cupra sau nu ? Sau s-au decis ei sa schimbe titulatura editiei performance pentru Ib.?

Oricum .. masina e prea tare, si inside si out .. sa vedem si la cat o vor vinde, noua Ibiza deja e f scumpa ca si super mini la versiunile normale ..

Om vedea ..

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...
  • 7 months later...

Vazand BN ... gura neagra, in traducere libera, nu mi se pare sa fie mare afacere. Tinand cont ca deja Cupra arata mortal, sa mai dai niste bani in plus ca scrie inauntru B pe scaune si volan, plus masca frontala neagra (yuck) .. e cam nebunie!

Cupra e f tare insa ... incredibil ce au putut face spaniolii, sa vedem si la un test mai lung cum se comporta !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pai cam asta e ideea, Bocanegra e o Cupra cu ceva in plus, pentru iubitorii marcii. Sunt ceva schimbari mai evidente la interior si exterior, la nivelul dotarilor n-am vazut nimic in plus.

http://www.netcarshow.com/seat/2010-ibiza_...allpaper_39.htm

http://www.netcarshow.com/seat/2009-ibiza_...allpaper_36.htm

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

E superba Bocanegra, totusi parca pe alb nu prea ii sta bine mai ales cu masca aceea neagra in fata, o alta culoare ii va pune in evidenta acea masca mult mai bine.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...

IBIZA CUPRA BOCANEGRA IN SHOWROOM!!!!!!!!!! la Metrotehnica in Jilava:-)))

Am vazut-o.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...

astept sa o aduca si la dealerul local

chiar imi place

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!