Jump to content

MikeRG


MikeRG
 Share

Postare recomandată

ca tot m-a mancat undeva sa fac si negot pe forum, ia ziceti, cum sta treaba pentru tot ce s-a bisnitzarit in toti anii astia?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

no comment, am colaborat doar cand mike a avut nevoie de ceva piese de la mine. atunci, comunicarea a mers bine. daca e tot asa cand vinde piese, atunci e bine.

Modificat de citroends21
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu accept periute, rog pe cumparatori sa se pronunte, multumesc...

Modificat de MikeRG
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 11 months later...

Multumit de servicii. Sa fii sanatos sa mai colaboram . La multi ani!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu este nicidecum o critica. vazand insa acest topic mi-am adus aminte ca imi datorezi o piesa, pe care stiu ca iti este greu sa o gasesti in garajul plin de lucruri...asa ca nu este nici o graba, insa poate pana la sfarsitul lui febr 2010 o gassesti. daca vrei pot veni intr-un weekend sa te ajut sa scormonesti :icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

te astept pe la mine :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

poate vin sambata asta. inca nu stiu exact ora ca mai am niste treburi. tie pe la ce ora ti-ar conveni?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu cred ca voi fi foarte mobil in acest w/e asa ca e posibil sa ma gasesti pe acasa cam tot timpul

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 9 months later...

nea Mike e baiat de treaba ...am cumparat de la el piese ...totul a decurs fara probleme

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nea Mike e baiat de treaba ...am cumparat de la el "piese" ...totul a decurs fara probleme

suna a tranzactie sud-americana ....

post-17229-1287253818_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

suna a tranzactie sud-americana ....

:) :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

off-topic

tanasov de ce te razi...sau ti-a fost bine cu capu pe bord patrunjelu si jaggaru' la bran ? :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

s'teti de groaza oftopicarilor...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

Mno, vreau să-mi dau şi io cu părerea despre samsar!

Aşadar, dat moca la mine fel de fel de mărunţisuri, torpedou, bară stabilizatoare faţă, equalizer Tehnoton, ceva furtune încălzire, cablu portbagaj, etc.

Recomand cu căldură, „samsar” în toată regula!

P.S. Când am avut probleme cu cablul de acceleraţie care mi s-a rupt şi-l înnădisem, neştiind cât mă va ţine, samsarul a sărit să-mi dea un cablu nou, să-l am de rezervă, la drum lung, până-mi vine cablul de acceleraţie pe care-l comandasem deja. În plus, mi-a şi facilitat achiziţia unui furtun de încălzire pentru faţă, nou, consumând din timpul lui pentru a-l achiziţiona. :icon_thumright:

Modificat de bogdanawo
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!