Jump to content

Bobo1300


Bobo1300
 Share

Postare recomandată

Am fost si eu provider de piese, nu multe dar am fost. Bag autocritca:

1. Am vandut un set motor nou dar defect cu pistoanele intepenite in cilindrii de rugina, nu am mai cerut banii pe el pana la urma da ma rog, gestul conteaza.

2. Am promis piese unor persoane si ori a durat enorm sa le primeasca ori nu le-au primit niciodata.

3. Am mai facut si alte magarii, recunosc si nu am nici o scuza.

:ceuameni:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

se rezolva,si din set am ``scos`` ceva insa i mi pare rau ca nu ai acceptat nici un ban dar sper sa ma revansez cu ceva,si sper ca am inceput deja :D

- :icon_thumright: bafta la restaurat !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

o mica recomandare: e necesara o mai buna atentie la ambalatul pieselor. un radio a ajuns puternic izbit in partea frontala, din cauza unei alte piese din colet care l-a lovit in timpul transportului. am reusit sa il dezdoi partial.

in rest, comunicare buna, piese bune.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...

Despre Bobo1300, oare ce-aş putea zice?

Mie mi-a dat piese cu găleata şi m-a pus să-i plătesc doar 4 jante, iar alea la preţ de nimic..

Recomand tuturor cu foaaarte multa căldură!

Desi ţi-ai făcut autocritică, vreau să-ţi dau peste nas cu cele scrise mai sus! :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Super serviabil, sfaturi pertinente, s-a oferit sa comande piese pentru mine de la Classic VW; m-a ajutat total dezinteresat - prieten bun. Multumesc pentru tot, Daniel!

Modificat de neneavictor
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

de exceptie !

un foarte mare expert intr-ale originalitatii pe broscuta.

multumesc !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!