Jump to content

Magazie cd-uri


cosmin_golf
 Share

Postare recomandată

Am gasit problema, a avut un final ars si a fost inlocuit cu unul naspa si din cauza asta ramanea display-ul semi aprins, am mai bagat mana in buzunar putin si mi am luat un pioneer mvh160 ;) 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...
  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cosmin_golf

    6

  • paul_ral

    6

  • taz21

    3

  • eleet

    3

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salutare,

 

Vreau sa montez pe Golful din semnatura, un radio-caseton Gamma 4 + magazie cd-uri Panasonic (produs pentru VW - cod 1H0 035 111).

Am cumparat cele 2 produse, dar fara cablul special.

Am reusit sa gasesc un cablu compatibil, tot pentru casetofon Philips cu 10 pini (mufa dreptunghiulara) si mufa rotunda cu 8 pini.

Singura schema pe care am reusit sa o gasesc este pe care o atasez, am rearanjat pinii din mufa conform schemei, dar nimic, magazia nu poneste.

 

Intrebarea este: exista cineva care are asa ceva montat pe masina? Gamma 4 + magazie cd-uri? eventual in Bucuresti sau imprejurimi?

Din datele pe care le am, VW a montat pe Golf 3, alaturi de Gamma 4, doar 2 tipuri de magazii: Clarion si Panasonic.

 

Daca cunoaste cineva concret aceasta situatie, il rog sa ma ajute.

 

Multumesc.

post-13173-0-09813000-1405281269_thumb.j

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am montat eu, daca ai timp sa treci prin Slobozia facem o proba.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 years later...

am pe golf , navi mcd si vreau sa ii atasez mag cu 6 cd-uri..........problema e ,, unde anume sa o montez?....in bord nu mai am loc, in torpedo nu intra  iar in portbagaj nu vreau  ...........ideal ar fi sa gasesc un loc in interior..........dati-mi o idee

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!