Jump to content

email@poloforum.ro


voinea
 Share

Postare recomandată

  • Administrator

De azi exista www.poloforum.ro .

Toti posesorii de polo cu rank minim Membru vwforum pot primi un alias pentru emailul lor actual.

Astfel pot avea toate mailurile trimise catre uservwforum@poloforum.ro catre emailul lor (fara stocare sau altceva, direct alias facut pentru adresa lor)

Rog doritorii sa posteze aici cererea. Nu trebuie sa faceti public emailul. O sa-l iau eu din profilul vostru (sau dati pe mailul meu)

Cererile se fac manual si in general la 3-5 zile o sa le fac puse in practica. Dupa realizarea aliasului trimit si un mail test sau postez aici sa se stie ca este facut.

Initiatiativa a fost luata la cererea lui BorisFlokow aici

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 5 months later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Hop si Io .... daca se mai poate....Multumiri anticipat :offtopic:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 months later...
De azi exista www.poloforum.ro .

Toti posesorii de polo cu rank minim Membru vwforum pot primi un alias pentru emailul lor actual.

Astfel pot avea toate mailurile trimise catre uservwforum@poloforum.ro catre emailul lor (fara stocare sau altceva, direct alias facut pentru adresa lor)

Rog doritorii sa posteze aici cererea. Nu trebuie sa faceti public emailul. O sa-l iau eu din profilul vostru (sau dati pe mailul meu)

Cererile se fac manual si in general la 3-5 zile o sa le fac puse in practica. Dupa realizarea aliasului trimit si un mail test sau postez aici sa se stie ca este facut.

Initiatiativa a fost luata la cererea lui BorisFlokow aici

Vreau si eu, te rog!

Si multumesc anticipat!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

merge

Multumesc :icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!