Jump to content

Audi R8 5.2 FSI quattro


ing. Catalin Duran
 Share

Postare recomandată

Azi am intalnit in trafic un R8 negru, inmatriculat RO, numere de cj. Vreau sa spun ca brusc toate masinile din zona pareau niste coji pe langa bijuteria respectiva. Impune respect, atrage privirile, e foarte reusita. Pacat de sofer... mai are nevoie de cativa ani buni sa se coaca la minte (if ever...) Dupa ce se vede daca e versiunea mai puternica?

Modificat de clau_75
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Evacuarile sunt ovale, pe cand la 4.2 V8 sunt cate doua rotunde pe fiecare parte.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Masina este senzationala

Puteti vedea filmul AICI

Revin cu filmul de test pe strada ,0-100 si eventual un V-max..:icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am vazut la semafor la Unirea R8 negru, varianta de 4.2fsi, culmea chiar din oras de unde locuiesc eu .

A plecat atat de violent incat toata lumea , pietoni si conducatori auto se uitau dupa el !! Chiar dementiala masina , incerc sa-mi inchipui

cum este varianta de 5.2 fsi , clipurile de pe net reflecta foarte putin din realitate!!

Modificat de bogdan_mad
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...

R8 Photo Session cu super gagici The Movie

Modificat de StefanGolfR32
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

La o asa masina se potrivesc perfect si gagicile. Eram in cluj si am vazut o d-soara tare draguta ce s-a urcat LA VOLANUL unui R8. Nu puteam sa nu ma uit, desi o vedeam ca isi da seama ce insistent sunt...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!