Jump to content

Muzica din Golf


nesanatosu
 Share

Postare recomandată

Salut, abia azi am descoperit ca nu am difuzoare pe spate.Zilele trecute ziceam ca nu sunt multumit de muzica din golf.Acum stiu si de ce. :banghead: :banghead:

Ce difuzoare merg pe spate???

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 1,4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kalu

    93

  • im.guzu

    53

  • AlexBanu

    40

  • Cily

    39

Top Posters In This Topic

Posted Images

am eu modulator fm.nu merita.e mai buna caseta adaptoare de o mie de ori.la modulator se aude foaaarte nasol,asta la ala cu usb care se baga in bricheta(din ala am eu).

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nici un modulator fm nu am intalnit care sa aibe claritate cel putzin la volum mare din toate cate le-am auzit

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Domnilor, va multumesc pentru raspunsurile promte si pertinente. M-ati scutit de o incercare.

Tnks inca odata.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@net flow sa stii ca i dreptate AUX - volumul tare cu Mp3 player conectat are un fasit ........dar la mine se simte de la jumatate spre maxim la volum treaba asta ,eu unul nu ascult asa tare...pe CD nu il duc decat pana la un sfert volumul se aude clar si destul de tare pt mine.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...

Pt. cine are intrare pt. surse audio externe

http://global.msi.com.tw/index.php?func=pr...;maincat_no=131

sau

http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=ro&...p&pid=10795

sunt receptoare bluetooth stereo cu care se pot receptiona semnale de la PDA, Telefon, Navigatie, etc.

le-am testat pe ambele si functioneaza perfect

am ramas la cel MSI din motive de pret, avand in vedere ca nu exista nici o diferenta in ceea ce priveste calitatea audio

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

fetele de usa din golf vibreaza ca la skoda,cand dai muzica tare?

vreau sa fac o comparatie

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

la mine deocamdata nu vibreaza... :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nici la mine nu vibreaza..insa eu am tras o concluzie...sper sa nu gresesc,dar am observat ca daca folosesc cd-uri originale(nu din peco sau metro),spre exemplu am avut aduse din Germania si Grecia calitatea sunetului s-a imbunatatit considerabil..in principiu eu sunt multumit intr-o oarecare masura de muzica din masina mea ;)

PS:Am RCD500 cu 10 difuzoare(stock) :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eu am vwsound si vibreaza tot cand dau mai tare.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Sunt multumit de RCD 500 +10 boxe. Radio merge bine n-am nici o problema, boxele nu vibreaza, nu zornaie nimic. La vw sound aveti si amplif parca. Nu stiu mi se pare cam maricel pretul de lista. Cred ca alegerea facuta e cea mai buna. Prin chiar si Radio Deea peste tot in Buc. :icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

micul obraznic

salut ! am si io o intrebare . cam intr-o luna tre sa vina golfulica si as vrea ca atunci cand soseste sa imi monteze la reprezenta preechiparea pt. magazia de cd , pt. ca vreau o alta magazie nu cea din fabrica si as vrea sa stiu dimensiunile magaziei din fabrica ???? sa nu am vreo surpriza neplacuta la instalare in cotiera a noi magazii .

Multam !!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Acum exista. RCD300 cu mp3. Pe modelul 2008, pe care il astept eu. :RO flag:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

felicitari :RO flag:....deja am uzura morala la golfuletz :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca este Blaupunkt nu cred pt k astia pe situl oficial nu au anuntat nimik RCD 300 eu miam comandat sistemul de navigatie VW RNS-MFD -DVD si nare nici mp3 si nici nu merge alt dvd inafara de cel cu hartile..pide k o sa pun un ipod pe auxiliar si rezolv prob pt k vreau sa-mi pun si 2 monitoare in tetiera dar la pretul pe care lam dat....:angry:((( oricum inapoiati astia de la vw in ce priveste chestia asta..yo sper sa fie cu mp3

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

din unele surse + presa am inteles ca toate comenzile ptr G5 din luna mai.2007 in continuare vor beneficia de RCD300 cu MP3 reader, la fel cum e CD Concert parca pe A3 ce a venit de la inc anului cu functie mp3 :angry: ! Asadar .. comandati colegilor cu incredere, au pus si mp3 pe G5 acum :angry: !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Asta a venit ca o bomba....am comandat G5 in Aprilie ..."evident" cu RCD 500 +mp3.....imi spune dealeru' ca masina va intarzia....si acum ma zgarii pe ochi pentru sutele de euro date in vant pe RCD 500 :P

Modificat de valhalla
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu prea inteleg in ziua de azi rostul la RCD-urile care pot citi si mp3. Lucrul asta era bun acum citiva ani, cind nu era dezvoltata asa mult piata player-lor mp3. Acum nu prea mai vad rostul. Iti ocupi spatiul cu cd-urile si tot trebuie sa le schimbi. Pe cind cu un mp3 player (eu am ipod) e mult mai simplu.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Perfect de acord Nexi.Punctul tau de vedere este corect.Din punctul meu de vedere insa...apar alte "probleme" ..un device electronic in plus reprezinta un stres..am deja 2 tel, 1GPS, detector radar...In plus, RCD 500 vine si cu CD changer pt 6 CD...subiectiva alegerea ... :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si unde e stresul? Iar magazia de CD-uri iar nu mie se pare de actualitate. Iti intra 6 Cd-uri si gata, aproximativ 90 de melodii, pe cind intr-un ipod ai mii.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eee...nu chiar 90 de melodii...sunt in format mp3

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 months later...

am comandat rcd 500 cu mp3 si 6cd-uri, stie cineva daca afiseaza titlul melodiei si daca citeste foldere?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

si eu l-am comandat...afiseaza titlul melodiei doar pt mp3 si poti sa faci si foldere cu melodiile, o sa le citeasca

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

La RCD 500 cu mp3 poti seta ce sa-ti arata: titlul fisierului, titlul melodiei, artistul, albumul, folderul etc. Citeste si foldere.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

super! ma gandeam ca am dat banii degeaba, nu suport sa vad numai track xx. si ma gandeam ca la un mp3 cu 100 de piese e cam greu sa tii minte ordinea.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!