Jump to content

Am O Lista De Service-uri Pt Vw


redmann
 Share

Postare recomandată

Va salut. Dupa ce am avut accident si am trecut prin procedura lui peste, cei de la GENERALI mi-au dat o lista cu service-uri pt VW. Am sunat pe la toti, concluzia e ca reprezentantele sunt full, programare peste 2 luni, cei cu service-uri mai mici au zis ca se pot apuca relativ repede de ea. Eu am si casco, dar sunt din suceava masina are nr de suceava dar stau in bucuresti. As avea o varianta sa o fac acolo la SV la un service printr-o cunostinta sau sa o fac aici in bucuresti. Intrebarea mea ar fi daca v-ati intersectat cumva cu service-urile din lista de mai jos si ce parere v-au lasat.

- GENERAL SERVICE , Str Magura Vulturului, Sector 2

- AUTO MITCONY SRL, Str Hortensiei, sect 2

- AUTO LUCK COM SERV, Str Dobrogeanu Gherea, 107-109

- TIMAS SRL, Sos Fundeni, Sector 2

- MG VEGA IMPEX / CARLUX ROM SRL, Str Ilie Oprea, Sector 4

Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca nu te deranjeaza faptul ca nu are decontare directa cu Generali si va trebui sa platesti tu reparatia si apoi sa-ti recuperezi banii de la asigurator, poti incerca la Interauto:

http://vwforum.ro/index.php?showtopic=15323

Nu e pe lista ta, insa daca citesti topicul vei vedea cat de multumiti au fost cei care au fost acolo de servicii.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

Salut!

Am nevoie in scurt timp sa schimb distributia pt masinutza din semnatura, iar cei de la Interauto nu fac asta.

Aveti alta recomandare pentru schimbat distributia ?

Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...
Salut!

Am nevoie in scurt timp sa schimb distributia pt masinutza din semnatura, iar cei de la Interauto nu fac asta.

Aveti alta recomandare pentru schimbat distributia ?

Multumesc

eu iti recomand service-ul la care am fost eu Siera (undeva in bucuresti noi,str retortei nr 25 nr fix 021.667.30.70)

sunt super tari tipi .eu am schimbat-o in cateva ore .m-am programat la telefon si apoi am venit la programare direct.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!