Jump to content

Chelade


Alex_B
 Share

Postare recomandată

Pot intra relativ usor in posesia unor bidoane de chelade, la pret de engros. respectiv 990 de lei, cutia de 12 bidoane, a cate un litru din miraculoasa substanta. Printr-un calcul simplu, un bidon de un litru va costa 83 de lei, va garantez, un pret foarte bun, in conditiile in care am gasit acelasi produs in magazin si cu 150 de lei bidonul. mie imi trebuie 2 bidoane, deci restul de 10 bidoane sunt de vanzare, la pretul de mai sus.

oferta este valabila pana pe data de 10 august.

pentru cei care nu cunosc, Chelade, este o solutie care are rolul de a inhiba rugina deja existenta, de a proteja metalul proastapat curatat, sau pe post de grund. eu l-am folosit cu succes la masina mea (dupa doi ani de la reparatie, nu se vede pic de rugina nici interior, nici exterior).

atasez cateva poze sugestive.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Alex_B

    21

  • bogdan

    7

  • jan

    6

  • citroends21

    6

Top Posters In This Topic

Posted Images

...

post-138-1217359656_thumb.jpg

post-138-1217359663_thumb.jpg

post-138-1217359668_thumb.jpg

post-138-1217359839_thumb.jpg

post-138-1217359847_thumb.jpg

post-138-1217359853_thumb.jpg

post-138-1217359859_thumb.jpg

Modificat de Alex_B
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ce suprafata de acoperire are un bidon?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

In functie de suprafata acoperita, as vrea si eu. Doua iau sigur.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

la fel si eu, un bidon

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sigur unul vreau si eu, daca-mi spuneti si ce suprafata de acoperire are poate vreau mai multe :D .

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

doua bidoane ... si modalitatea de plata

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

doua bucati si pentru mine.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

asa. deci bidoanele sunt la un litru (1000ml), este noua ambalare a substantei. pana acum 8 luni erau bidoane de 600 ml, la aproximativ acelasi pret. suprafata de acoperire pentru un litru de Chelade este de 5-6 mp, in doua straturi, aplicate cu pistolul. daca se aplica su pensula, se poate aplica si un singur strat, si se ajunge undeva la 7 mp. eu am aplicat su pensula.

pentru toti cei care doresc bidoane, plata se face in avans, pana luni 04.08, ca sa pot sa platesc toata cutia. livrarea se face intre 10-12 august. banii mi-i puteti pune pe card, cont RO55RZBR 0000 0600 0986 9250, pe numele Budan Alexandru. daca trimiteti bani, specificati si de la cine sunt si trimiteti un PM.

Cei care si-au manifestat dorinta:

Tiesto24 - 1 bidon

citroende21 - 1 bidon

pufi68 - 1 bidon

bogdan_bus - 2 bidoane

cristobob - 2 bidoane

dihorul - 2 bidoane

bogdan -1 bidon (presupunand ca a primit explicatia mai sus).

deci ar fi in total fix 10 bidoane, adica exact cate sunt disponibile.

Modificat de Alex_B
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am uitat sa mentionez banca: Raiffeisen, Ag.Rond Cosbuc, Bucuresti.

de trimis, le pot trimite cu posta in tara, ca sa fie mai ieftin. la bucuresti se poate livra personal, cand ma potrivesc eu.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Unde putem sa ne vedem azi sa-ti dau banii?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu putem sa ne vedem "azi" :icon_thumright: ca sunt la pitesti :D.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

:wub: atunci incerc sa-ti transfer banii.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pana acum au dat bani

bogdan

citroends21

cristobob

dihorul

restul, daca mai sunteti interesati spuneti, pt ca am fost intrebat de altii daca mai sunt disponibile....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ma bucur ca au intrat banii. ai pm.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

astazi au intrat in cont banii de la bogdan_bus, si inca 83.00 lei, de la cineva cu card ing. tiesto24 sau pufi68?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Alex vreau si eu chelade! de maine seara voi fi in pitesti deci iti dau banii personal. imi spui cam cat sa iau pentru masina (2 bidoane ajung?) si cat costa si platesc rapid. ne auzim la telefon.

Modificat de TZepeSH
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

gata. maine dimineata comanda este preluata, livrare la mine vineri sau luni. :coffee_lol:

ulterior, daca cineva mai doreste, sa se inscrie, si daca mai strangem 12 bidoane, mai dam o comanda.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Imi pare rau ca am fost in concediu si n-am avut acces la net. M-as inscrie si eu la un bidon, pentru comanda viitoare sau daca se retrage cineva. Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Idem, probabil c-am sa iau 2 bidoane; deci 3 sint deja luate din cutia urmatoare :).

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Iau si eu 2 daca se mai face o serie.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

au venit bidoanele... livrare in bucuresti pe 20 august, sau mai repede cu posta/cargus/etc..si in tara cu posta/cargus/etc. cei din tara sunt rugati sa-mi trimita pe PM adresa de livrare.

bafta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

A venit chelade! :) A venit chelade! :( Abia astept sa vad ce stie!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!