Jump to content

Rcd 310 Vs Rcd 300


MihaiMihai
 Share

Postare recomandată

ok dar daca iau can gateway-ul de la dezmembrari auto adica unul SH cum aflu daca k 0178 este mai mare (Apropo unde as gasi o grila sau masca pt rcd 310 aia care vine pusa peste cd si climatronic pt ca a mea estede la un rcd 300 si are o dunga mica de plastic acolo deasupra butoanelor de oprit -tuning de la cd si as vrea una sa fie fara dunga aceea)

Modificat de sorinambru74
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

PAi scrie pe el codul, daca litera de la sfarsit este dupa K, este ok.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

n-am prea inteles cum ai zis (ca litera de la sfarsit sa fie dupa k) poti sa-mi mai spui odata ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

da da tu ai spus mai sus sa fie mai mare de  k 0178   Acuma eu te intreb unde-i litera de la sfarsit pt ca este numai un k si 4 cifre Merci

Modificat de sorinambru74
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

PAi aia e litera de la sfarsit, K, vrei si celelalte caractere?

Sunt identice cu ce ai tu acum pe masina.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

aha   am inteles  ok merci mult  noapte buna

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut , cine m-a poate ajuta. Cu un cod de deblocare la un rcd 310 , dar nu contra cost ... Sunt sărac avea l-am cumpărat si pe asta si e si blocat .....model rcd 310 blaupunkt serie vwz1z2 h5771909

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am mai raspuns, la reprezentanta aflii codul.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

salutare Daca pe masina am Can 1k0907530c iar eu acuma avand pe masina un rcd 300 Pot monta un rcd 310 fara sa am probleme cu bateria sau cu altceva?  merci

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salutare Daca pe masina am Can 1k0907530c iar eu acuma avand pe masina un rcd 300 Pot monta un rcd 310 fara sa am probleme cu bateria sau cu altceva?  merci

 

doar daca faci update la can gateway-ul tau - sau sa-l schimbi.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Gata lam deblocat .... Nu la reprezentanta , am platit la cine a in Anglia prin paypal cca 10 euri si am primit codul original , va multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

d-l Irimia da-mi si mie adresa sau cum ai facut sa trimiti in Anglia si unde ca sa afli codul de deblocare la acel rcd 310 pt ca am si eu unul identic dar nu stiu Codul

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cum conectez antenele la un rcd 310 ? Trebuie adaptor ceva ? Pe masina a fost 300.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

da, cel putin pentru una dintre ele. Una se potriveste.

 

sau scoti carcasa la a doua ... sta si asa.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...
Guest milan1997

Salutare !

Ma poate ajuta cineva cu o carte pentru RCD 310 ?

Sunt nou si nu prea stiu unde sa caut :)

Multumesc anticipat !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

Salut, cum se face updateul la can gateway sa merga rcd310 pe un golf 5 din 2005???

Multumesc anticipat

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

CU o interfata care stie sa fac update.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca can gatewayul meu are seria de forma: 1K0907530E  HW:1K0907951 .....va functiona rcd 310 fara probleme????

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cu vag com se poate???

 

nu, nu merge. 

 

Daca can gatewayul meu are seria de forma: 1K0907530E  HW:1K0907951 .....va functiona rcd 310 fara probleme????

 

Necesita upgrade. 1K0 907 530E cu sw 0110 - se face la 1k0 907 530K cu sw 0178

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut,ce modele de playere as putea monta pe golful 5 al meu din 2005 fara nici o modificare ...fie el si alta marca .....ce optiuni as avea???fiind  ca varianta cu rcd 310 , can upgrade ,aflat cod securitate ma duce undeva la 500-600 lei sau chiar mai mult...........an vazut si la cineva pe un passat un player italian cu de toate care era cu plug and play...undeva la vreo 800 de lei.

Multumesc anticipat

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

De unde le scoti?sa schimbi can-ul ceea ce este mai usor decat sa-i faci upgrade te costa la 200 Lei,iar upgrade-ul la al tau costa maxim tot atat.Un rcd 310 costa 200 lei + un can 200 lei=400 Lei.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

update-ul de can gateway este in jurul la 100 lei.

 

un RCD310 - in functie de varianta - in jurul la 200 - 300 lei maxim, cel cu afisajul negru/alb.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!