Jump to content

De unde cumparam anvelope ieftine ?


vw-raz-van
 Share

Postare recomandată

cei care sunt din bucuresti pot gasi pe cheiul dambovitei aproape de timpuri noi, este un baiat care are un service de echilibrat roti si are foarte multe tipuri de jante si sh si noi la preturi foarte bune.

o zi buna

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Aproape de Timpuri Noi mergand de la Mihai Bravu, sau de la Unirea ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

unde anume e firma in Galati?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Aproape de Timpuri Noi mergand de la Mihai Bravu, sau de la Unirea ?

vis a vis de blocurile care se construiesc acum. de la targul de masini faci stanga

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

kryss782001

salut,eu am luat dupa autokarma.ro,good year excellance 185/60r14 la 200 lei buc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

the_punkreas2003
vis a vis de blocurile care se construiesc acum. de la targul de masini faci stanga

M-ai pierdut de tot. Ori e aproape de Timpuri Noi ori Splaiul Unirii colt cu Mihai Bravu, vizavi de Mercedes.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

TheBoogieMan

Am comandat eu de la www.vreau-anvelope.ro, Continental PremiumContact 2 (205x55xR16), 300 RON bucata.

Montaj inclus in pret, am platit doar echilibrarea si valvele noi (60 RON)

Am fost la sediul lor (vizavi de Vitan) si le-am ridicat. Ce mi-a placut, a fost ca tipul le-a pus la el in masina si am mers impreuna la vulcanizarea cu care colaboreaza. La vulcanizare, un nene foarte ok, cu care se putea discuta si care a facut si treaba buna.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

M-ai pierdut de tot. Ori e aproape de Timpuri Noi ori Splaiul Unirii colt cu Mihai Bravu, vizavi de Mercedes.

Este pe cheiul Dimbovitei venind de la Autovit,aproape de intersectia cu Mihai Bravu, nicidecum la Timpuri Noi.

Am fost eu ieri,nu merita,e slab.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am cumparat de pe www.cauciucuridirect.ro, Bridgestone Turanza er300(195/65/15), aproape 320 lei/buc(acum vad ca sunt 310 lei buc) .Cauciucurile au venit in 7 zile din Germania.Foarte multumit de dot-ul lor :) februarie 2009.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eu am luat aceleasi cauciucuri sapt trecuta cu 2,5 mil bucata de pe anvelopeweb.ro

f multumit, au ajuns a doua zi.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am uitat sa precizez ca indicele de viteza este V + transportul inclus in pret :Driver:

Modificat de fifinelu
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

Eu am luat 4dunlop sp01 225/45/17 91w cu 393ron(la 4 buc transport gratuit).Aceleasi anvelope pe cauciucuridirect erau 485ron

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

Poate ne spui si de unde le-ai luat la asa pret mic. Ca poate ne intereseaza si pe noi.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

De pe anvelopejantepromotii.ro foarte promti si seriosi baietii.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Multumesc de pont Cristy30. Am luat si eu de pe anvelopejantepromotii.ro si confirm faptul ca sunt seriosi si prompti sibienii de la S.C. A & J Group SRL. Am intrebat de DOT si originea anvelopei si mi-au comunicat imediat informatiile cerute ( produsele fiind in stoc-ul lor ). Am comandat in 28 iul.2009 Michelin Pilot Sport 2 - 225/40 ZR 18 92Y la pretul de 621 ron./ bucata iar in 30 iulie 2009 la amiaza anvelopele erau deja la mine. Fara nici un cost suplimentar. ( La 4 anvelope comandate transportul este gratuit - iar pt. plata ramburs cred ca au platit tot sibienii :soothe[1]: ) Ce-au spus ca trimit aia au trimis. Deci totul O.K. !

De pret ce sa mai spun ?! Pe cauciucuridirect.ro anvelopele acestea erau 730 ron./ buc. iar in magazinele din Deva pretul trecea de 850 ron. / buc. :rolleyes: :rolleyes:

Concluzia o puteti trage si singuri ! :icon_cool:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

www.vreau-anvelope.ro, am cumparat cauciucuri de vara si de iarna de acolo. Preturile sunt mult mai mici ca cele practicate de cei din targul Vitan.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...
De pe anvelopejantepromotii.ro foarte promti si seriosi baietii.

confirm si eu, stiu doua persoane care au cumparat de acolo si au fost multumiti. intradevar la 4 bucati comandate transportul este gratis.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

Salutare,

Pentru cei din Iasi care doresc sa cumpere cauciucuri de la Proinvest le recomand sa fie foarte atenti la anul de fabricatie al anvelopelor.

Din necunostinta de cauza m-am ales cu 2 cauciucuri din 2007 si 2 din 2008... si asta in iulie 2009!!!

Este si greseala mea fiindca ar fi trebuit sa fiu mai atent, insa in acel moment nu cunosteam importanta acestui aspect si nu ma asteptam ca o firma aparent serioasa sa vanda anvelope vechi de 2 ani!!!

Asadar atentie, sau mai bine evitati aceasta firma de tzepari!

O zi buna!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

La PBV1 -4 anvelope Continental de iarna m-au costat 6 mil. Eu zic ca-i bine.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare,

Pentru cei din Iasi care doresc sa cumpere cauciucuri de la Proinvest le recomand sa fie foarte atenti la anul de fabricatie al anvelopelor.

Din necunostinta de cauza m-am ales cu 2 cauciucuri din 2007 si 2 din 2008... si asta in iulie 2009!!!

Este si greseala mea fiindca ar fi trebuit sa fiu mai atent, insa in acel moment nu cunosteam importanta acestui aspect si nu ma asteptam ca o firma aparent serioasa sa vanda anvelope vechi de 2 ani!!!

Asadar atentie, sau mai bine evitati aceasta firma de tzepari!

O zi buna!

Stai linistit ca ai luat anvelope nu paine sau branza de oaie :))

Anvelopele sunt la fel de bune, asa ca bucura-te de ele. Cand sunt mai vechi de 10-12 ani, atunci apar problemele dupa spusele celor de la Continental.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

vezi ca nu mai prezinta siguranta dupa 6 ani nu mai mult. Sunt destule documentare pe net.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu vreau sa imi cumpar anvelope de iarna si sa le dau pe cele existente pe masina in locul lor pentru ca oricum sunt uzate si nu am unde sa le stochez.

In schimbul lor vreau sa primesc o reducere tentanta, sa zicem: platesc 3 cauciucuri si primesc 4 + echilibrare gratuita. Exista vreo firma care sa se ocupe de astfel de clienti mai ciudati cum sunt eu?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Mi-am luat anvelopele Dunlop sport maxx 205/55/r16 la 350 bucata cu montare si umplere cu azot gratuita de pe strada turnu magurele unde se afla un balon mare cu inscrisul Goodyear; o sa ma interesez exact de numel firmei.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

www.vreau-anvelope.ro, am cumparat cauciucuri de vara si de iarna de acolo. Preturile sunt mult mai mici ca cele practicate de cei din targul Vitan.

si eu recomand....tot de acolo am luat

fabricate foarte recent...4 luni

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!