Jump to content

Informatii Skoda Felicia 1,6


virgil15
 Share

Postare recomandată

Vreau sa cumpar o skoda felicia motor 1,6 benzina din 1998. Din pacate nu are servo si nici aer conditionat, dar din cate am vazut pe net, au fost modele pe care s-au pus. Se poate pune ulterior? Ce modificari ar implica? Aer conditionat as vrea neaparat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am avut si eu un Golf 4 care nu avea AC, am fost interesat de aceeasi chestie ca tine, insa pana la urma am renuntat, mai bine iti cauti alta cu AC decat sa o cumperi pe asta fara si sa te apuci sa montezi tu. Din ce imi aduc aminte, iti trebuie radiator, compresor, intinzator+rola si alta curea de distributie, conducte (vreo 4-5), vaporizatorul din bord (se da bordul jos), unitatea de comanda, senzori, cablaje, etc...

Daca vrei sfatul meu, spune pas... (asta numai in cazul in care nu te deranjeaza o masina fara AC).

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca are motor de GOLF 3 cum am auzit, merita sa o iei si fara aer conditionat :rolleyes:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!