Jump to content

Link-uri Utile


alexrosiu
 Share

Postare recomandată

  • 3 months later...
  • 3 months later...
  • 7 months later...
  • 8 months later...
  • 1 month later...

Am folosit search-ul dar nu am gasit nimic,stie cineva un link de unde pot descarca ELSA?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...
  • 3 years later...

Salut, aveti idee daca exista un site echivalent (dar fara subscriptie contracost) cu acesta https://www.partslink24.com/ ?  As vrea sa stiu care sunt piesele compatibile cu masina mea Polo 6R dpdv al specificatiilor apoi sa imi comanda eu piesele online (uneori nu stii ce sa alegi cand sunt mai multe piese similare disponibile si doar pretul difera, uneori chiar pentru aceiasi marca si nu stiu daca a comanda cea mai scumpa optiune este si cea mai buna idee).

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...

Dimineata nu mergea,

"Server Error in '/' Application.
Runtime Error...."

Acum e picat de tot. :) 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

acum am testat si eu , la fel

asta e , ne tragem si din daci , nu doar din romani

o fi ca la celebra autostrada Gilau - Nadasel = e gata dar nu poate fi folosita , mai asteptati un an

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...

si la mine a mers

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 years later...

Oare imi poate spune cineva unde se pot "decoda" codurile de manopera din reprezentanta (cele care apar pe factura)?

M-am contrazis cu un consilier de service si as vrea sa stiu cine a avut dreptate.

Problema este urmatoarea: Mi-a fost schimbata fulia de la alternator iar pentru asta nu a fost demontat alternatorul ci a fost demontata carcasa filtrului de motorina (din cele 3 suruburi) si a fost data peste cap, rasucind furtunurile. Pe factura imi apare codul "20311910 - Filtru combustibil demo si montat 96.39lei"

Eu am zis ca operatiunea asta se refera la schimbul cartusului dar consilierul a zis ca nu, se refera la demontarea carcasei. 

Multumesc anticipat!

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!