Jump to content

Info Sharan


gabriel randasu
 Share

Postare recomandată

Mare atenție cand bagi cablul cu mufa înapoi sa nu o agate geamul la ridicare si coborâre .

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare baieti,azi am fost sa iau niste preturi ptr distributie,ca urmeaza schimbarea si vanzatorul in kitul de distributie+pompa apa mi-a dat si amortizor hidraulic(220 lei).Am lucrat azi pe la motor si eu nu am vazut amortizorul hidraulic.Cine are tipul de motor AUY si a schimbat distributia,poate ma lamureste cineva, are amortizor sau nu.Mersi

 eu am asa ceva AF 2002

post-4537-0-88847000-1433097975_thumb.jp

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

2002 pe geamuri sau in carte? Pe etichetele de la centuri,este mai usor de verificat,scrie luna si anul.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Administrator

Topicul acesta a ajuns un... talmes-balmes...

Aici trebuia sa se posteze doar informatii despre Sharan.

In schimb topicul are 64 de pagini in care se discuta despre tot si despre toate amestecand informatiile utile cu cele fara importanta.

Topic closed!

 

Va rog postati in topicurile destinate fiecarei probleme, in asa fel incat informatia sa fie usor de gasit de catre cei care au nevoie de ea, fara a fi nevoie sa deschida un nou topic sau sa intrebe in n topicuri despre o anumita problema.

 

Va multumesc pentru intelegere! :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!