Jump to content

Consiliere achizitie (Tiguan 5N & 5N2)


cl86cip
 Share

Postare recomandată

Am văzut că e de la dealer.tot samsar îi zic eu !

Mă bucur că eşti mulțumit de maşină şi îți doresc să te bucuri de ea ,sute de mii fără probleme

am găsit maşina,urmează să mă duc după ea .

sunt sigur că e o marcă şi un model de calitate,am încredere.

aş fi optat pentru Antara dar nu îmi place nici mie ,nici doamnei

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 180
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dexim

    20

  • Jetta20tdiHLDSG6

    13

  • Andy_B

    12

  • Michael

    8

Top Posters In This Topic

Posted Images

VIK, sa nu avem idei preconcepute.....TIGUANUl meu Diesel  la anul va avea 4 ani si aproximativ 60.000 KM,, din care vreo 50.000 numai pe autostrada.

In plus  este si va fi garantie pt inca 4 ani ( VW CARE contracost )  

Va fi de vinzare si cine va avea si bani va avea si noroc de o masina ultra full superechipata care a costat in 2012 ....45.000 Euro>

Deci mai exista si ocazii adevarate......

Modificat de dexim
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Să fii sănătos ,să l stăpaneşti sănatos şi să te bucuri de el.

tu nu eşti nici dailer,nici showroom,nici reprezentanță ,nici samasar de pe aut..ovit,eşti persoană privată .

E cu totul altceva !!

Sunt mii ca tine cu 12-15.000 reali făcuți pe an şi cu km reali,la vremurile actuale ai şanse de 50 de ori mai mari să găseşti in Ro maşini cu 50-80.000km reali decat in Germania.

Sambătă plec dupe Tiguan ,am de ales între 2010 4motion cutie automată sport @style sau 2011 4 motion sport@style cutie manuală.prima are 140 cp ,a doua 170 cp şi 2.0tdi ambele bineînțeles.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu le-am probat pe ambele> Mi-a placut mai mult DSG , desi la inceput an vrut manuala.

 

Mie mi s-a parut ca DSG  140 CP schimba chiar mai repede ca 170 manual.

Eu am incercat sa schimb pe manual la a mea si nu am putut sa ii fac concurenta DSG-ului>

 

Nu stiu ce sa zic. testeaza-le si vezi care te aranjeaza>

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

da intr-adevar ai dreptate

m-am schimbat total si am gasit cu cutie automata .2010 ,2.0tdi 4 motion euro5 ,cutie automata.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

2009.2.0tdi automata 148.500km  100% reali, euro 5 si cu de toate pe ea .super ultra multumit de achizitie.piele,navigatie,carlig,4x4,trapa,xenon clima,jante 18 alu,etc,etc etc.

Modificat de vik71
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • vdragos a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!