Jump to content

Un Sfat, V


DanR
 Share

Postare recomandată

Cine e tipul, de ce a facut-o si din ce tara provine masina ? Date "generice" evident, nu doresc sa cunosc persoana...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Imi pare rau, dar Italia nu o cunosc, daca ar fi fost Franta... :P

In mod normal ar fi trebuit sa ceara un "duplicat" dupa actele "pierdute" si sa radieze NOILE acte... :P

In orice caz, CRED ca masina trebuie predata undeva, ca sa ai reducere... Vezi sa nu fie furata...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Dan, daca vinzi piese de pe ea, te rog frumos anunta-ma! M-ar interesa mai multe(si nu ma refer la nimicuri). Bafta!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

doar de piese e buna ,in situatia de fata ,sau pe la tara pe undeva ,sa cari sau sa te plimbi,pacat de ea ca e impecabila estetic

Modificat de paltinoasa
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Motor AAU (cu seria lui langa) si cutie CEE - comparand cu ce-am mai vazut si pe alte etichete (layout-ul s-a pastrat oarecum intact).

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...

Pana la urma ce se intampla cu masina? Va fi dezmembrata? Ca ma intereseaza si pe mine ceva piese.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Am primit actele.

Alextz: Pentru vanzari avem arii specializate. Urmatoare iesire va fi sanctionata.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!