Jump to content

Accesorii (Touareg 7L)


emmynem
 Share

Postare recomandată

Marca e Petex, le-am luat de la reprezentanta Nurvil Ramnicu Valcea. pret 220ron tva inclus.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ok cred ca o sa imi comand si eu :icon_thumright: mersi frumos

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Dupa 9 zile de mers, asa arata covorasul de culoare bej fara sa il spal sau sa il scutur si in Buc. inca e mizerie.

E adevarat ca nu ma trambalez des cu masina, cam 4 urcari pe zi in masina dar fata de cel negru de mai sus este mai mult decit multumitor.

post-15613-1232618364_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ma intereseaza daca pot sa-mi pun si eu la a mea terminatii la toba sa arate cum arata acestea din poza.poate stie cineva unde gasesc sa-mi pun...

vwtouaregaw9.th.jpg

Modificat de Wayne
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Din cite stiu asa vine din fabrica Touareg facelift.Poti sa intrebi la reprezentanta daca se pot pune, desi cred ca te taxeaza la toba completa ca vine dintr-o bucata toata.

Mie imi plac foarte mult tips-urile de la Caractere dar ajung la 700euro setul, mi se par exagerat de scumpe pt. niste tipsuri.

Cei de la Borla am auzit ca lucreaza bine si pot face diverse lucrari, ma gindesc ca pot sa faca si niste tipsuri pe comanda.

post-15613-1232913416_thumb.jpg

post-15613-1232913437_thumb.jpg

post-15613-1232913515_thumb.jpg

post-15613-1232913532_thumb.jpg

Modificat de VVV
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

sunt frumoase dar cam scumpe.unde se gasesc?adica se gasesc si la noi?o sa intreb pe la reprezentanta...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cele originale intrebi la reprezentanta.

Cele de la Caractere intrebi aici importator Caractere. Din ce vad eu in poze s-ar putea sa fie 2 tipuri, pentru modelul nou si cel vechi, poate au si preturi diferite.

Iar Borla cauta pe internet.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ok...pe linkul care l-ai pus nu pot sa intru "Sorry, the link that brought you to this page seems to be out of date or broken."

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eu am modelul face lift si nu il am cu terminatiile respective...este optiune separata desi m-ar interesa si pe mine sa fac ceva in sensul acesta

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Wayne, la mine merge link-ul.

Seb86, curios ca nu ai pe V6 facelift, eu banuiam ceva ca R5-ul sa nu vina, se poate sa fie optional sau sa fie bagata aceasta optiune standard mai tirziu.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pe R5 nu este.

De la V6 in sus ar trebui sa fie...

.Si pe mine m-ar interesa niste tipsuri.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca cineva doreste tipsuri origi, sa dea pm, as avea o toba intreaga de V6 diesel cu asa ceva, la pret rezon.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pai e vorba de cele origi, de fabrica. o sa pozez toba aia daca doriti si o sa o pun sus.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Provine de pe un 3.0 diesel.Din respect pentru regulament, daca exista eventuale oferte, o sa va rog sa le faceti pe PM. NU dau doar capetii.

Imi cer scuze pentru ca am introdus toba aici, dar altundeva e greu de oferit, caci nu ploua cu Touaregi, si nici cu posesori de asa ceva pe forum.

post-916-1235109611_thumb.jpg

Modificat de homeboy
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

Salutare baietzii!

Caut o pereche de bare negre transversale pentru tregul meu si parca nu m-as indura sa dau 1200 ron pe o pereche noua. Are cineva de vanzare sau stie cineva un parc de dezmembrari sau ceva de unde sa gasesc o varianta mai convenabila?

Dau de baut daca ma ajuta careva! :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Merci de sfat insa eu caut modelul original de bare VW. Am vazut cum arata variantele de la terti producatori si nu m-au incantat deloc.

O varianta viabila de la terti ar fi barele longitudinale care au un kit de prindere peste sina stock. Am vazut un set din asta montat pe un treg insa nu am gasit sursa lor. Inca mai caut si as aprecia orice ajutor.

Noroc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!