Jump to content

Casetofon Ibiza


ggaby
 Share

Postare recomandată

Poate sa-mi spuna cineva ce putere scoate casetofonul standard din Ibiza, ca se aude tare nasol, distorsoneaza la volum mai mare si nu stiu unde e problema, cassul e slab sau difurile slabe. Si inca o chestie daca se poate pune la cesetofon magazie de CD-uri. Pe butoanele de la cass nu scrie nimic de cd changer nici in cartea masinii nu scrie, de desfacut nu l-am desfacut sa vad daca mai are si alte mufe unde s-ar putea baga magazia.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ar fi bine sa ne spui despre ce casetofon este vorba, daca este Aura sau nu este cel original, eventual poate poti pune si o poza cu el.

Sau poate este vorba de Ibiza generatia anterioara, care s-a produs pana in 2002, si atunci e vorba de casetofonul care are integrata si climatizarea.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Este casetofonul care s-a produs pana in 2002, care are si climatizarea integrata.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 years later...
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Da, chiar functioneaza, cauta pe forum, sunt cativa membri care au asa ceva, chiar daca nu pe Ibiza.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 years later...

Salut .am si eu o problema am montat o statie audiope masina.da toate bune si frumose pana invrt de volan atunci se aude un bufff in suvofar ca si cum sar stinge si sar aprinde statia.VREO IDEIE CE AR PUTE FI?AM UITAT SA MENTIONEZ CA ATUNCI CAND AM FARURILE APRINSE SI INVART DE VOLAN SVADE PUTIN INTESITATEA LA FARURI.MULTUMESC

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...

Dat fiindcă nevoie de muncă multă pentru a schimba respectivul casetofon, eu am optat pentru un Modulator FM cu Bluetooth ca astfel să pot reda muzica prin Bluetooth direct de pe telefon. Dar dacă s-ar putea schimba, la un service autorizat m-ar interesa și pe mine

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!