Jump to content

Ingricop Tg Mures


paslaru
 Share

Postare recomandată

Am fost cu alarma la Ingricop Tg Mures de 3 ori sa o repare.
Acum stau cu masina in service de 5 zile si inca nu este gata pt o revizie si o zgirietura.

Modificat de Bwwlan
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 years later...

Bine ca am gasit topicul asta. Vreau sa va spun ca cei de la skoda sunt foarte seriosi... spre deosebire de ce spune colegul meu aici. Eu numai la ei vopsesc masina de cand ma stiu. Ca parte de vopsitorie sunt foarte ok. Ca service la fel, este un baiat la receptie service ZOLI foarte cumsecade si amabil.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...

Skoda Ingricop Targu Mures este service autorizat VW, deci se poate merge si acolo sa iti faci revizia la masina ta VW chiar daca e in garantie. La fel si pentru orice reparatie! Am scris asta pentru cei din zona mures care vizitau pana acum reprezentanta VW din Coruca pana acum.

Modificat de Eto
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...

Iti multumesc pt increderea acordata , firmei INGRICOP ! Eto :) Vezi ca ai de la mine un splata EXT + INT cadou!!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!