Jump to content

chiulasa A6 2.0 Tdi


audiholic
 Share

Postare recomandată

Am fost cu masina la service cu gandul sa depistez problema cu clima ( merge perfect pana la 100 km dupa care bage aer rece. Apoi merge din nou de la 180 km/h). Cei de acolo mi-au spus ca S-AR PUTEA sa fie chiulasa, garnitura de chiulasa sau pompa de reciculare a apei. Acum, io nu vreau sa schimb chiulasa sau garnitura, care sunt niste piese scumpe, doar pt ca S-AR PUTEA sa fie de acolo problema si de fapt sa fie altceva. E ca si cum m-as duce la dentist si mi-ar scoate maseaua buna. De aceea vreau sa aflu si alte pareri de la voi, si poate chiar sa va contactez pt un service sau diagnostic in cazul in care cineva de aici se pricepe la asa ceva. Am auzit destule rele despre service-urile Porsche si as prefera oricand un membru de incredere.

Multumesc,

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sa nu ai termostatul blocat pe deschis. Mai bine incepi cu inlocuirea termostatului ca este mai ieftin

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am schimbat si termostatul, dar nimic, tot asa face. Multumesc oricum, mai astept si alte pareri.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!