Jump to content

A Auzit Cineva De Rrr Autoshop


DragonBallz
 Share

Postare recomandată

In urma unor zgarieturi lasate cu cuiul, de cativa oameni educati, prin parcarile Bucurestene, trebuie sa vopsesc 70% din masina (nu vopsesc aripile fata, plafon si usa portbagaj).

Am hotarat sa schimb si telescoapele daca tot sta masina in service.

Service-ul mi-a fost recomandat de asigurator si mi-au facut programare pentru luni dimineata.

Stie cineva de service-ul asta, cum se lucreza si cum iese vopsitoria?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am dus masina Luni dimineata..service-il este in curtea undei fabrici de mobila.

Este un service mic unde fac numai vopsitorie, si din ce mi-au aratat ca au lucrat si ce am vazut pe acolo s-ar parea ca lucreaza bine...abia maine de dimineata ajung ion service sa vad ce s-a intamplat si daca au lucrat ceva in 3 zile la masina mea...

Asa cum se face mai vin cu pareri despre ce iese...poate intereseaza pe cineva.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

da, si sa ne zici mai exact unde pe sos Giurgiului, ca e destul de lunga, si poate trece neobservat!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am ajuns joi dimineata la service si masina era gata, ii mai puneau un badou pe o usa si numerele de inmatriculare.

Mai trebuia doar sa ii faca un polish asa ca am lasat masina acolo si am plecat pe udne aveam treaba.

M-au sunat dupa ceva vreme ca masina e gata si ca pot sa o ridic.

A iesit f bhine vopseaua, acum mai trebuie sa o duc saptamana viitoare sa schimb telescoapele..sunt curios cum o sa lucreze si acolo.

P.S: la ce trebuie sa ma uit sa vad daca telescoapele ce urmeaza a-mi fi montate sunt origunale si nu pe producator?

Service-ul este exact la intersectia Sos. Giurgiului cu Luica, cum se merge dinspre oras catre Giurgiu, pe stanga, inainte de a traversa intersectia este o cladire cu o pancarda mare pe care scrie MOBILA, cu o poarta lunga gri; se intra pe poarta aia si abia atunci se vede firma service-ului. (din strada nu se vede)

Modificat de DragonBallz
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

La ce firma ai asigurarea? Ca sunt curios cu ce asiguratori lucreaza.

A, si banuiesc ca e cu decontare directa, nu?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Societatea de asigurari, unde sunt eu asigurat, se pare ca are decontare directa..mie nu mi-au cerut nimic, au facut ei totul...mai putin telescoapele pe care le platesc eu!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salutare. si eu am o facut o mica reparatie la ei in primavara si a iesit bine. mi-au vopsut bara de pe spate. luni tre sa bag iar masina la ei sa o vopsesc toata. de la vijelia care a fost acum vreo 2 saptamani in bucuresti mi-au cazut niste placi pe masina si tre sa o vopsesc toata. o sa va tin la curent despre cum sau miscat si cit de bine si-au facut treaba.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 6 months later...

E doar vopsitorie-tinichigerie? Sau e service complet?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 8 months later...

Salutare,a auzit careva de ILEMAR care este tot pe giurgiului,intentionez sa duc masina pe la ei ca sa imi schimba senzorul de pe volant.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!