Jump to content

Inscriptionare Model / Cilindree Pro Sau Contra


AndyG
 Share

Inscriptionare Pro sau Contra  

101 voturi

  1. 1. Pro Inscriptionare

    • Marca
      68
    • Model
      52
    • Cilindree
      19
    • Altele (SDI, TDI, Quatro, ...)
      44
  2. 2. Contra Inscriptionare

    • Marca
      27
    • Model
      35
    • Cilindree
      79
    • Altele (SDI, TDI, Quatro, ...)
      43


Postare recomandată

+1 pentru clean look. Fostul proprietar al masinii a pus pe masina inscriptionarile Golf si 16v, (fara 1.4, probabil din rusine). In prima saptamana de cand am luat masina am dat totul jos, imi place mult mai mult asa, curat si elegant. Emblema isi are rostul ei, nu as da-o jos. Iar in legatura cu "daca ai avea un R32 sau GTI, nu ai mai da jos inscriptiile", eu unul le-as da. As vrea sa fie o surpriza pentru altii, si sa creada ca e un golf normal, modificat putin la exterior.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • AndyG

    5

  • TitvsCaivs

    4

  • Marian

    3

  • Ex member

    3

Din cate stiu, in general la cel mai slab motor al modelului, nu se trece nimic pe portbagaj, mi se pare ca poti face asta contra-cost.

soila, pai T5-ul cu motorul ala e o ditamai racheta! E smechera tare ca masina, mai ales ca se tine bine de tot pe curbe pentru marimea ei.

Stii ce am patit la a mea? am luat o piatra prin grilele alea din bara fix intr-un colt de la radiatorul de A/c, s-a scurs toata zeama din el si nici nu cred ca se poate lipi si sa mai am si baza pe el.

On-topic: Eu sunt pentru lasarea inscriptionarii la locul ei pe portbagaj, bineinteles daca e asa cum a venit din fabrica! Unele masini nici nu arata bine in stil clean look datorita portbagajului.

Daca as avea R32 sau Cupra sau Gti, normal ca as vrea sa ramana chestia acolo pe portbagaj. Pana la urma e o mandrie sa ai bani sa tii o asemenea masina. Bani de cumparat mai gasesti, dar sa o tii si sa mai si investesti in ea, asta e lucru mare!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!