Jump to content

Coduri De Produs


Vizitator
 Share

Postare recomandată

Daca e vorba de pozitia 25, codul e 06A 103 483 D, cam 7-8 RON.

oili.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 170
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Cristian

    39

  • vw golf 2001

    14

  • domu

    11

  • GildedBullet

    10

Top Posters In This Topic

Posted Images

Aia trebuie sa fie! Luni ma duc s-o comand si sper sa scap de problema uleiului scurs. Mersi

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Aceeasi problema o am si eu cu scurgerea uleiului, dar mi-a fost lene sa o comand, cred ca sa rezolv problema cat mai curand ca e destul de stresant sa vad ulei acolo cand dau jos capacul de pe motor.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Aceeasi problema o am si eu cu scurgerea uleiului, dar mi-a fost lene sa o comand, cred ca sa rezolv problema cat mai curand ca e destul de stresant sa vad ulei acolo cand dau jos capacul de pe motor.

Daca ai acelas motor si e aceeasi garnitura comand eu 2 garnituri luni si pt tine. ma tot gandesc sa comand si garnitura aia mai de sus ca si aia e ieftina. Si poate ne intalnim si incercam sa le si montam.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu le comanda, ca asa am si eu scuza sa mai dau o fuga pe la dealer sa ma mai urc in Leon si Exeo, asta fac de fiecare data cand merg la Alto, deja ma cunosc oamenii de la vanzari.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

:) ok no problem eu ma duc maine si iti spun si daca se inlocuieste usor.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Buna,

pentru un Seat Cordoba din 2002, motor 1,4, clapeta de acceleratie cat costa?

Sunt din Brasov, masina a fost in service dar ne-au cerut 2600 roni pentru aceasta piesa...chiar atat este de scumpa?

Va multumesc anticipat

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eu unul iti recomand in primul rand s-o cureti mai intai (cauta pe forum este topic o faci tu sau la un service este ieftin) si daca chiar necesita schimbare iti recomand sa cauti la dezmembrari: http://www.dezmembrarimasini.ro/ sunt multe ibiza/cordoba la dezmembrari destul de noi. Ai iesi cu cel putin 50% mai ieftin.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

De cateva zile nu mi se mai aprinde lumina din plafon cand deschid usa soferului (cand tin butonul de pe plafoniera pe mijloc). Daca deschid alte usi merge. Am fost la service si fara sa o verifice mi-a zis ca e broasca dusa si daca vreau sa-mi comande alta si costa 700 de lei. Usa se deschide normal, nu-mi vine sa schimb broasca pentru atata lucru. Se poate repara sau pot lua de la dezmembrari una de pe polo, fabia, golf 4? Se potrivesc indiferent de echipare? As dori si un cod de broasca sa mai intreb si in alte parti.

Modificat de GildedBullet
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu trebuie sa schimbi toata broasca, ci doar un switch din ea.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Switch-ul se poate comanda? O veste buna :icon_cool: Mai vreau una. Daca da, ce cod are?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Tocmai vroiam sa vad cum se desface broasca si am observat ca am lumina aprinsa. Se aprinde si se stinge normal. Am scapat de-o cheltuiala inutila.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am descoperit problema: s-a depus mizerie la ciocul de la usa si nu mai face cursa completa. Am curatat un pic cu un servetel cat am putut si am pus putin ulei si acum merge.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

Are cineva suport de bicicleta? Daca am inteles bine trebuie sa comand barele transversale care costa aprox 600 ron plus suport de bicicleta care costa 370 ron, in total 1000 de lei pentru suport?

Am vazut suporturi universale cu prindere pe hayon insa nu stiu cat de sigura este. Adica sa mi se vada stopurile si sa nu zgarii masina la denivelari. Pretul ar fi mai bun (aprox 100 ron) si nici nu ar trebui sa ma chinui s-o ridic deasupra masinii sa o zgarii.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Roger avea tipul de suport care se prinde pe haion la Leonul lui, il poti intreba cat de multumit e de el.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Se pare ca pentru Ibiza nu exista varianta cu prindere pe haion, va trebui sa merg pe bare transversale si suport :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

Salutare,

Imi cer scuze daca nu am postat unde trebuie, dar am tot cautat pe forum dar nu am gasit.

Am si eu o problema cu acest model de jante, nu stiu cum se numeste, poate reuseste cineva sa ma ajute.

post-20532-0-64290100-1290113760_thumb.j

post-20532-0-24105700-1290113774_thumb.j

Va multumesc!

Modificat de xdx
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Aveti idee, exista pentru platforma asta, 6L, kit pentru timonerie? Adica garnituri, simeringuri, plasticele alea de pe acolo care in timp se uzeaza si fac jocuri.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

stiti cumva ce specificatii au cele 4 boxe care au venit impreuna cu mp3-p sony xplod(montate stock/dealer)? puterea si frecventa m-ar interesa, sau un link direct cu boxele.

Modificat de jag
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

Stiu ca multi cautau un foot rest pentru Ibiza, exista un foot rest din aluminiu, cu codul de produs 6Q2864777. Pretul este cam 10 euro cu tot cu tva:

post-4754-0-85975800-1292272881_thumb.jp

post-4754-0-85975800-1292272881_thumb.jp

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut,

O rugaminte va rog:

Ma poate ajuta cineva cu codul pentru comutatorul (butonul) de lumini (pozitii, faza scurta si proiectoare de ceata+ lampa ceata) dar care are suplimentar si pozitia AUTO (sau tunel)? As vrea sa montez un senzor de lumini pa care sa-l comand (ON/OFF) de la butonul respectiv.

Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

codul de la bucsele bara stabilizatoare? cordoba 1.9 tdi 2003 motor atd. multumesc frumos.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sunt 2 modele. De 18 sau 16 mm. Mai intai masoara bara cu un subler si apoi vezi care iti trebuie. Eu cred ca e de 18 mm la motoarele diesel, dar pentru siguranta fa o masuratoare.

Screen_Shot004.jpg

Modificat de didus
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am 6lz3r086754, deci cred ca de 18 mm din cate vad acolo.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!