Jump to content

Coduri De Produs


Vizitator
 Share

Postare recomandată

ok

Modificat de vw golf 2001
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 170
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Cristian

    39

  • vw golf 2001

    14

  • domu

    11

  • GildedBullet

    10

Top Posters In This Topic

Posted Images

ok

Modificat de sorinaccio_G5
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Imi puteti spune si mie va rog daca se poate un cod pt. senzorul de temperatura pt. Ibiza 6L facelift? Iarna acum imi arata ca sunt 16 grade afara. Banuiesc ca de la ala e. Scuze de offtopic! :D

Modificat de micnea
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Imi cer scuze pentru raspunsul intarziat. Masina are motorul de 1,4 si codul motor este: BXW

Modificat de micnea
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

Buna ziua. Exista kit de reparatii far Cordoba 6L si pentru urechile inferioare? Am una rupta pe jumatate la cel din dreapta. Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

Un cod de piesa pentru tabloul de sigurante de sub bord ?

Ibiza 2002 , 6K1 , 1.4 , 60Cp , coupe.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...

Stie cineva codul pentru blocul de lumini cu proiectoare pentru Ibiza 6L . Un preț sau cineva care are de vanzare?Se demontează greu?

Mulțumesc

Modificat de sebastalian
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

De demontat se demonteaza foarte usor, apesi pe blocul de lumini si invarti spre dreapta, se va debloca si va iesi usor.

Codul de produs e 6L2  941 531 M 20H, Comutator multiplu pt lumina de stationare si drum si pt lampile de ceata din spate ptr auto cu reglarea electronica a distantei luminii. Totusi, inainte de a comanda iti recomand sa verifici ca acest cod e exact ce-ti trebuie tie. 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Are cineva idee daca pentru stergatorul spate pentru o Ibiza 2005 (6L ?) este vreo varianta aerotwin de la modelele mai noi si eventual un cod de produs ?

 

Stiu ca ar fi o alternativa cu brat+stergator Polo9N.

 

Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

Salut,

exista sertar scaun sofer pt. Cordoba 6L2? Am cautat si la reprezentanta, dar au gasit cod doar pt. sertar pasager.

Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

salut, 

ma puteti ajuta cu o informatie referitoare la compatibilitatea amortizoarelor fata seat cordoba fabricatie 2007, 1.9 tdi 101 cp cu cele de pe audi a3? Seatul lui tata are un amortizor fata stramb ca urmare a unei gropi si acum ambele trebuie schimbate. Aveti vreo indrumare pt amortizoare care sa nu mai fie atat de tari pt a face masina mai confortabila pe drumurile noastre? 

 

Am citit pe net ca ar fi posibilitatea unei compatibilitati cu amortizoarele de pe A3 insa, nu am cum sa verific aceasta informatie. 

 

Multumesc. 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 9 months later...

Salut ,am si eu o ibiza din 2007 care are doar 25 000 km singura problema pe care am avut0 este bateria pe care am inlocuito 

Dar am lovit calculatorul (ECU) si am rupt suportul unde sta acesta ,ma poate ajuta cineva cu un cod si un pret??

 

Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ce cod de motor are masina? In functie de codul de motor, codul pentru suportul ECU este 6Q0 906 507 sau 6Q0 906 507 D, ultimul pentru motoarele cu codurile BMS sau BMT.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 7 months later...

post-30056-0-67876000-1417079853_thumb.p

 

Salut Cristian, sti cumva te rog daca imi pot face si eu upgrade la acest stergator luneta tip aero la masina mea 'Audit A3 Sportback 2005, 8PA, BKD' ...as vrea sa cumpar si eu aceste piese insa nu stiu daca sunt compatibile, mai mult bratul cred ca conteaza, eventual risc si il cumpar daca merge bine daca nu il donez ... mersi mult ! Asa arata acuma...eventual sa caut la un A3 facelift codurile pentru brat si capac, lamela ?

 

post-30056-0-93829200-1417079641_thumb.j

Modificat de Zengy
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cel mai sigur e sa iei ștergătorul si brațul de Audi A3 8P facelift, insa vei avea surpriza sa vezi ca e mult mai scp decat cel de Seat/VW.

Nu are de ce sa nu se potriveasca, mergi si da comanda după codurile de mai sus.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am acelasi model si pe Leon 1P, deci 99% se potrivesc, oricum nu cred ca A3 are luneta mai ingusta decat Leon.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pana la urma dupa ce m-am mai documentat un pic, am mai analizat bratul si capacul original  am observat ca am alt sistem la duze, am 2 gaurele care directioneaza apa de-a lungul bratului, am comandat acest set pentru a fi 100% sigur ca nu voi avea probleme:

 

http://www.ebay.co.uk/itm/331178031699?_trksid=p2059210.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

Astazi a ajuns, l-am si instalat fara probleme, este deosebit, calitate ireprosabila, mult peste asteptari, nu am cuvinte, sunt foarte fericit, curata perfect, nu se aude nimic si m-a costat in jur de 60 de lei cu tot cu transport, sunt noi noute toate componentele,  o sa pun poze promit...

Modificat de Zengy
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Singura diferenta intre stergatorul ales de tine si cel din primul post este la nivelul capacului care se monteaza pe ax, cel ales de tine are 2 gaurele pentru pozitionarea jetului de lichid, ceea ce inseamna ca sunt ceva diferente la nivelul stropitorului pentru luneta. Daca luai stergatorul din primul post, probabil ca nu se potrivea capacelul de pe ax la sistemul de stropire de pe masina ta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!