Jump to content

Porsche Bucuresti Aviatiei (PBA)


stofarius
 Share

Postare recomandată

ce ma sfatuiti sa fac in urmatoarea situatie?

am fost lovit (lovituri usoare pe bara spate si putin la o portiera) de catre 2 soferi cu R.C.A-uri la Groupama si celalalt la Generali

in incercarea mea de a gasi un service bun care sa lucreze cu ambele firme de asigurari, am aflat ca la PBA as putea merge sa-mi rezolv aceste daune

din pacate dupa cele scrise pe aici pe forum, mie cam frica sa apelez la Reprezentante din lipsa de profesionalism ,,,

costurile reparatiilor nu ma privesc pe mine, le vor suporta cele 2 firme de asigurari ale caror clienti m-au accidentat

masina necesita doar lucrari de tinichigerie, vopsitorie ... eventual polish

sa ma duc la PBA sau sa caut alt service?

P.S. pe lista service-urilor agreate de Groupama se mai afla si urmatoarele service-uri: Autocobalcescu, Badsi, B&S Motors, Eurial Invest, Office Car, Iorgu, International Motors, Meridian, Serus, Tiriac Auto Service, Master (Radacini Grup), NRG Petrol Consult (Energy Auto Service), DAB Autoserv, Timas; din pacate unii dintre acestia sunt specializati pe marcile susuki, kia, renault, peugeot , nissan, dacia ...

Modificat de stefanutz30
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • GABIVVX

    5

  • Razvan_SPD

    4

  • Executron

    4

  • stofarius

    3

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mergi la PBA1, nu o sa ai probleme, sa ne anunti cand bagi masina in service!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Incearca la Tiriac,sau incearca la un service particular bun,dupa ce in prealabil ai vorbit cu seful de la tinichigerie sau vopsitorie. ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

si la Tiriac ma gandeam, mai nasol este de ajuns la ei ca sunt tocmai la Otopeni (trebuie sa traversez tot Bucurestiul) ... apoi ma duc cu masina si ma intorc pe jos ... apoi daca mai apar alte probleme ..

alte service-uri particulare bune si care sa si lucreze cu firmele de asigurari ... chiar nu stiu

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Posibil sa ai probleme cu decontarea daca mergi intr-un service particular iar la Tiriac nu stiu daca sunt axati pe asa ceva!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...

 ... incepand cu 29 aprilie 2013 atat Showroom-urile Skoda & SEAT cat si service-ul Porsche Bucuresti Aviatiei se vor gasi in cadrul PORSCHE BUCURESTI NORD !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!