Jump to content

Esp


A4UDI
 Share

Postare recomandată

In alta ordine de idei cum spunea si SHARANEL "butonul ESP nu deconecteaza in totalitate sistemul" cred ca deactiveaza doar ASR-ul ESP-ul propriuzis nu este dezactivat

Desi am mai pus atasamentul si in alt topic (nu-l mai stiu care este), il mai pun si aici; concluziile le trageti singuri.

post-3949-1218470389_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 months later...

Sa va spun si eu o parerepe despre esp.Eu cand ma duc la prietena mea e o curba la 90 de grade pe care imi place sa o iau cu a-2-a mai fortat asa..Si am luato de foarte multe ori tare imi intra esp ,clipea in bord, si imi stabiliza masina...e ,si odata am plecat cu esp dezapctivat de la serviciu,nu stiu ce imi venise, si cand am ajuns in acea curba,sa ii dau la fel...si i-am dat si wooow m-am speriat ca era sa intru pe trotuar,noroc ca am reactionat rpd si tineam volanul bine(strans) in mana...Si ma intrebam...ca am luat de multe ori curba aia si nu am avut nici o problema,acum ce am patiit...si cand ma uit...am observat ca esp ul era aprins in bord(deci dezactivat).Si astfel am ajuns la concluzia ca esp-ul iti tine masina pe traictorie pe cat posibil.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!