Jump to content

Garantie Touran!


Extreme
 Share

Postare recomandată

Imi spuneti va rog cati ani are Touran-ul garantie?

Nu mai stiu exact! Si actele nu le am acasa.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

2 ani fara limita de kilometrii. Eu cred ca e cam putin (fata de alti producatori).

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Asta tine de politica fiecarui importator, nu e o problema specifica Touranului.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu cumva e 2 ani sau 30000 km care vine prima ? :lol: Cam la toate VW de la noi e la fel.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

30.000 km??? enorm de putin. As fi inteles 2 ani sau 100.000 km...

Din cite stiu si eu is doi ani fara limita de km. Si mi se pare nedrept ca in occident garantia e mai mare ! De ce? Nu e aceeasi masina?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Asa era pina acu. Daca s-a schimbat, rog pe cineva sa spuna. Uite, chiar o sa ma interesez.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu am comandat un touran in luna august 2007 si in contract asa scrie: Garantie 2 ani fara limita de kilometri.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mai clar scriu asa cum scrie in contract: 24 luni fara limita kilometrii, 12 ani la perforarea caroseriei, 3 ani la vopsea.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • vdragos a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!