Jump to content

Zgomot Cauciucuri


alex102
 Share

Postare recomandată

O sa incerc si varianta stanga dreapta. Sper sa se mai toceasca, pe la 40 km/h e chiar deranjant

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Jetta20tdiHLDSG6

eu zic sa schimbi service-ul...

e imposibil un om serios sa nu vada...iar daca la 40 kmh deja e deranjant ar trebui sa fie vizibil.

adica daca e din janta sau din cauciuc ar trebui sa fie vizibil.

daca nu e nimic, absolut nimic din la janta nici la cauciuc probabil nu asta e motivul...

 

mie la touareg dupa echilibrare mi-au gasit o galma f. mica pe un pneu, instantaneu...ca se simtea ceva dar pe la 130.

cand am inlocuit anvelopele a disparut.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Uzura inegala ar trebui sa se vada daca este interior/extrerior, iar cea in dinti de fierastrau se simte la mana, anvelopa "agatand" la intervale regulate.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pai au vazut cei de la vulcanizare, mi-au dat si mie sa pun mana sa simt denivelarile. Doar ca anvelopele sunt aproape noi si nu le-as schimba, de aceea vreau sa vad daca se tocesc dupa ce am remediat cauzele.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!