Jump to content

Sticker-e cu vwforum


alexrosiu
 Share

Postare recomandată

Mai am 2 sticker-e mari si 2 mici (pe albastru). Doritorii pot sa ma contacteze.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut, de unde fac si eu rost de un sticker mic-rosu pentru masina mea? e cineva prin cluj care are? daca nu vreau si prin posta-platesc eu toate cheltuielile postale, etc

multumesc mult!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

In cele din urma au ajuns stickere si in Iasi ! Azi, la intalnirea membrilor din Iasi (daor eu si zvan am fost azi prezenti) am intrat in posesia unui sticker rosu mai marisor si inca 2 mai mici argintii! Au  mai ramas destule stickere si pentru restul membrilor, dar din pacate nu au venit la intalnire !

Doresc sa multumesc celor care au facut posibil ca acele stickere sa ajunga in Iasi pentru membrii forumului!!!

OT: sunt nerabdator sa le lipesc, insa masina trebuie spalata...o sa pun si poze ! me happy !

<{POST_SNAPBACK}>

Vreau si eu unul argintiu.Sunt din Iasi.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

In cluj daca doreste careva, am unu mare rosu si doua mai mici tot rosii. Toate sunt de exterior.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

La mine nu a ajuns nimic... nici macar un mic sticker de exterior, dar mai astept. :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pai cum ai vrea sa ajunga? Sa zboare? :)

Horgarban parca avea niste stikere (le luase la Paltinis pentru zile negre). Vezi daca-l convingi sa te intalnesti cu el sa-ti dea unul (daca mai are).

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Adica trebuie sa merg din Bucuresti in Paltinis dupa stikere? Mai bine il astept la intrare in Otopeni ca e mai comod.... hehehe Just kidding!

Oricum astept oferte.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

La Platinis l-am vazut ca le are. El e din Bucuresti.

Astepti oferte? Poate o sa si liciteze. Cine stie.... onoarea de a-ti da un sticker se pare ca e mare, nu ?

Daca vrei cauta, nene. Transpira, umbla, fa efort... nu e asa usor sa faci rost de unul in momentele astea de penurie. Se pare sa s-a terminat oferta de Paste.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Iti dai seama ca pe primul care il vad cu stiker l-am oprit si il iau la intrebari... si poate ma lipesc si de stiker.

Oricum daca mai are cineva stikere sa imi spuna pentru ca vreau si eu.

Multumesc mult!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Iti dai seama ca pe primul care il vad cu stiker l-am oprit si il iau la intrebari... si poate ma lipesc si de stiker.

Oricum daca mai are cineva stikere sa imi spuna pentru ca vreau si eu.

Multumesc mult!

<{POST_SNAPBACK}>

Uita-te pe "New Messages" ca ti-am dat o mana de ajutor (prin PM)!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

A vazut baiatu'

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

In cluj daca doreste careva, am unu mare rosu si doua mai mici tot rosii. Toate sunt de exterior.

<{POST_SNAPBACK}>

salut, vreau eu un sticker mic rosu, sunt si eu din cluj, cum ne putem intalnii?

merci mult!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

As dori si eu un sticker exterior care sa se potriveasca pe luneta la POLO 9N.Exista cumva si de alte culori?

  Asta e luneta mea de POLO!

<{POST_SNAPBACK}>

tu ai putea sa-ti pui pe rosu ! uite cum am eu

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

In cluj daca doreste careva, am unu mare rosu si doua mai mici tot rosii. Toate sunt de exterior.

<{POST_SNAPBACK}>

sebica 79 vreau si eu un sticker daca mai ai anuntza-ma plzz

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pt stickere sunati-ma la 0744.777518 - sunt in cluj astazi ... :P in restul saptamanii numai seara ce mai sunt pe acasa ;) in rest la serviciu tot in cluj-napoca :P .

Modificat de sebica79
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vreau si eu unul argintiu.Sunt din Iasi.

<{POST_SNAPBACK}>

Salut ! Vino vineri la ora 19:00 langa Hotel Europa, la intalnirea membrilor din Iasi si o sa primesti sticker de la Razvan. Mai are deajunse din care sa-ti alegi,le-a adus si vinerea asta,dar nu a avut cui sa mai dea. Te asteptam !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut ! Vino vineri la ora 19:00 langa Hotel Europa, la intalnirea membrilor din Iasi si o sa primesti sticker de la Razvan. Mai are deajunse din care sa-ti alegi,le-a adus si vinerea asta,dar nu a avut cui sa mai dea. Te asteptam !

<{POST_SNAPBACK}>

Deci vineri 13.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Da, vineri, 13 mai, dar va fi cu noroc si vei primi sticker. Ora 19:00 in parcarea de vizavi de Hotel Europa, cum te uiti la fata hotelului, in dreapta. Vom fi cel putin un Golf 4 rosu ( subsemnatu) si un Seat Toledo gri ( @diablo) si nu stim cu ce masina va apare razvan ;) Te asteptam !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut, de unde fac si eu rost de un sticker mic-rosu pentru masina mea? e cineva prin cluj care are? daca nu vreau si prin posta-platesc eu toate cheltuielile postale, etc

multumesc mult!

<{POST_SNAPBACK}>

Si eu tot din cluj si as fi interesat. :blink:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

editie limitata de stickere de interior. dimensiunea 20 cm. culori rosu, alb, argintiu

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

editie limitata de stickere de interior. dimensiunea 20 cm. culori rosu, alb, argintiu

<{POST_SNAPBACK}>

VREAU!!! 1 de fiecare! Zi-mi unde vin sa le iau?!?!?!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

in centru. zona casa poporului-unirii. yahoo: mneg1

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Suport pentru numere nu face nimeni? Unii nu doresc sa-si lipeasca stickere dar un suport cred ca ar fi acceptat de toata lumea...

Ce spuneti?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@blueyed: Intr-adevar, mai sunt doritori de suporti de numere personalizate, dar cred ca sunt mai putin vizibili decat un sticker... Eu prefer stickerele (si am 3 pe masina :unsure: )!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Subscriu pt suporti si pt un sticker rosu!!! :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!